Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721158860835
Pris fra 1.029 krtil 1.105 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1029 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
-10%1.029 kr
Før 1.149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette fritstående bogskab er en sej tilføjelse til din stue, kontor eller studie. Det passer perfekt til moderne stilarter og holder det simpelt og funktionelt. Det er ideelt til at opbevare din bogsamling eller vise nogle fede dekorationer. Med sin rektangulære form og glatte overflade passer det perfekt ind i enhver indretning og giver masser af stil og plads. Konstruktion af konstrueret træ: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, så dette bogskab er robust og holdbart. Du behøver ikke at bekymre dig om, at bøgerne eller dekorationerne vælter. Det ser godt ud i lang tid.Hylder til alsidig opbevaring: Med masser af hylder er det perfekt til bøger, kunst og dekorative ting. Det hjælper med at holde dit rum organiseret og viser samtidig din personlige stil.Moderne designæstetik: Dets rene linjer og simple dekoration gør dette bogskab til et oplagt valg til moderne hjem. Den glatte finish tilføjer elegance, som passer ind i alle rum.Sikker og stabil installation: Det følger med en vægmontering for at sikre, at det står stabilt og forhindrer uheld - et must-have i hjem med børn eller kæledyr.Nem pleje og vedligeholdelse: For at holde det flot, støv det af med en blød klud ind imellem. Undgå hårde kemikalier, da de kan skade overfladen. Farve: Røget egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 80 x 30 x 198 CM (B x D x H)Vægt: 18.3 kgOpbevaringMed hyldeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BogskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 39.6g
EAN: 8721158860835
Varenr.: 1604371
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
-10%1.049 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 80 x 30 x 198 cm
Vægt: 39.6g
EAN: 8721158860835
Varenr.: 1604371
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
-10%1.049 kr
Før 1.169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 80 x 30 x 198 cm
Vægt: 39.6g
EAN: 8721158860835
Varenr.: 1604371
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogskab med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
1.105 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.029 kr1.029 krKøb
2Livera DK1.049 kr1.118 krKøb
3Vivas DK1.049 kr1.118 krKøb
4DesignShoppen1.105 kr1.105 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ i 127 dage. Laveste pris i perioden er 891 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.079 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 938 kr.

Den nuværende pris på 1.029 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bogreol med hylde Røget eg 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.029 kr50 kr (5%)
15. maj 20261.079 kr150 kr (16%)
13. feb. 2026929 kr5 kr (1%)
7. feb. 2026924 kr5 kr (1%)
6. feb. 2026929 kr11 kr (1%)
4. feb. 2026918 kr27 kr (3%)
3. feb. 2026891 kr38 kr (4%)
2. feb. 2026929 kr38 kr (4%)
1. feb. 2026891 kr38 kr (4%)
31. jan. 2026929 kr34 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret