Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721158860842
Pris fra 1.159 krtil 1.949 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 790 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.105 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1159 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
-5%1.159 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette fritstående bogskab er en sej tilføjelse til din stue, kontor eller studie. Det passer perfekt til moderne stilarter og holder det simpelt og funktionelt. Det er ideelt til at opbevare din bogsamling eller vise nogle fede dekorationer. Med sin rektangulære form og glatte overflade passer det perfekt ind i enhver indretning og giver masser af stil og plads. Konstruktion af konstrueret træ: Lavet af topkvalitets konstrueret træ, så dette bogskab er robust og holdbart. Du behøver ikke at bekymre dig om, at bøgerne eller dekorationerne vælter. Det ser godt ud i lang tid.Hylder til alsidig opbevaring: Med masser af hylder er det perfekt til bøger, kunst og dekorative ting. Det hjælper med at holde dit rum organiseret og viser samtidig din personlige stil.Moderne designæstetik: Dets rene linjer og simple dekoration gør dette bogskab til et oplagt valg til moderne hjem. Den glatte finish tilføjer elegance, som passer ind i alle rum.Sikker og stabil installation: Det følger med en vægmontering for at sikre, at det står stabilt og forhindrer uheld - et must-have i hjem med børn eller kæledyr.Nem pleje og vedligeholdelse: For at holde det flot, støv det af med en blød klud ind imellem. Undgå hårde kemikalier, da de kan skade overfladen. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 80 x 30 x 198 CM (B x D x H)Vægt: 18.3 kgOpbevaringMed hyldeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BogskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 39.6g
EAN: 8721158860842
Varenr.: 1604373
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
-5%1.179 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 80 x 30 x 198 cm
Vægt: 39.6g
EAN: 8721158860842
Varenr.: 1604373
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
-5%1.179 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 80 x 30 x 198 cm
Vægt: 39.6g
EAN: 8721158860842
Varenr.: 1604373
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogskab med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ
1.248 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bogreol Med Hylde Gammelt Træ 80 X 30 X 198 Cm Konstrueret Træ
1.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
2Livera DK1.179 kr1.248 krKøb
3Vivas DK1.179 kr1.248 krKøb
4DesignShoppen1.248 kr1.248 krKøb
5BoligRetning1.949 kr1.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ i 122 dage. Laveste pris i perioden er 1.059 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 2.049 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.267 kr.

Den nuværende pris på 1.159 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bogreol med hylde Gammelt træ 80 x 30 x 198 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.159 kr790 kr (41%)
4. maj 20261.949 kr100 kr (5%)
2. maj 20262.049 kr736 kr (56%)
25. apr. 20261.313 kr
19. apr. 20261.312,74 kr46,26 kr (3%)
18. apr. 20261.359 kr149 kr (12%)
17. apr. 20261.210 kr149 kr (11%)
16. apr. 20261.359 kr149 kr (12%)
6. apr. 20261.210 kr1,21 kr (0%)
3. apr. 20261.211,21 kr4,21 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret