Gå til hovedindhold

Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera

MerakiHudplejeEAN: 5707644834071
Pris fra 99,95 krtil 179 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 79,05 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.95 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Body Wash Meadow bliss
-41%99,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki - Body Wash Meadow bliss billede

Produktinformation

Denne Meadow Bliss body wash fra Meraki renser og forkæler din hud uden at udtørre den. Et økologisk havreekstrakt nærer huden og har en beroligende effekt, mens glycerin og økologisk aloe vera bibeholder fugten. Din hud nyder også godt af fugtende og nær...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
EAN: 5707644834071
Varenr.: MK309770284
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Body Wash, Meadow Bliss, 490ml.
103,95 kr
Til butik
Meraki Body Wash, Meadow Bliss, 490ml. billede

Produktinformation

Denne body wash fra Meraki fra serien Meadow Bliss renser og forkæler din hud uden at udtørre den. Et økologisk havreekstrakt nærer huden og har en beroligende effekt, mens glycerin og økologisk aloe vera bibeholder fugten.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Kropspleje
EAN: 5707644834071
Varenr.: 34774
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Body Wash - Meadow bliss
110 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki body wash 490 ml Meadow bliss
-30%119 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Body Wash - Meadow bliss (309770284)
135 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera
153 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Body Wash Brown - 490 ml
169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Meadow Bliss Body Wash 490 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop99,95 kr99,95 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk103,95 kr103,95 krKøb
3Proshop DK110 kr149 krKøb
4KitchenTime DK119 kr168 krKøb
5Teknikproffset DK135 kr194 krKøb
6Likehome.dk153 kr153 krKøb
7NordicFeel DK169 kr169 krKøb
8Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera

PriceData har fulgt prisen på Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera i 175 dage. Laveste pris i perioden er 95,36 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 106 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 101 kr.

Den nuværende pris på 99,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bodywash Meraki Meadow Bliss 490 ml - COSMOS økologisk kropsvask med havreekstrakt, glycerin & aloe vera de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202699,95 kr4 kr (4%)
23. maj 2026103,95 kr4 kr (4%)
10. maj 202699,95 kr4 kr (4%)
9. maj 2026103,95 kr4 kr (4%)
5. maj 202699,95 kr4 kr (4%)
4. maj 2026103,95 kr4 kr (4%)
18. apr. 202699,95 kr3,26 kr (3%)
17. apr. 2026103,21 kr3,26 kr (3%)
24. feb. 202699,95 kr4,59 kr (5%)
20. feb. 202695,36 kr4,59 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret