Gå til hovedindhold

Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli

MerakiKropsshampooEAN: 5707644528161
Pris fra 97,95 krtil 179 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 81,05 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 97.95 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Body wash, Linen dew, 490 ml
97,95 kr
Til butik
Meraki Body wash, Linen dew, 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Brusesæbe er blød og blid forkælelse af din hud. Mild og effektiv med en duft af frisk mynte. .

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Kropssæber
EAN: 5707644528161
Varenr.: 23174
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Meraki body wash linen dew 490ml
98 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Body Wash - Linen Dew 490 ml
-32%115,36 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Body Wash - Linen Dew 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Body Wash - Linen Dew er en effektiv og forfriskende body wash velegnet til alle hudtyper. Denne fantastiske vask til kroppen bringer wellnessoplevelsen ind i badet og giver en følelse af velvære hver gang. Denne opfriskende sæbe indeholder økologi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Body Wash
EAN: 5707644528161
Varenr.: 86130
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Body wash Linen dew
119 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli
-22%120 kr
Før 153 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Body Wash Linen Dew 490 ml
-20%132 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Body wash, Linen dew • 490 ml
-10%143,96 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Body wash, Linen dew (309770221)
147 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Meraki Body Wash, Linen Dew, 490 ml.
159 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Body wash, linen dew
-5%161 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Linen Dew Body Wash 490 ml
169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Linen Dew Body Wash 490 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk97,95 kr97,95 krKøb
2Hobbix98 kr98 krKøb
3NiceHair.dk115,36 kr115,36 krKøb
4Proshop DK119 kr158 krKøb
5Likehome.dk120 kr120 krKøb
6Cocopanda DK132 kr132 krKøb
7Helsegrossisten.dk143,96 kr143,96 krKøb
8Teknikproffset DK147 kr196 krKøb
9Brandshop159 kr159 krKøb
10Rikki Tikki Shop161 kr161 krKøb
11NordicFeel DK169 kr169 krKøb
12Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli

PriceData har fulgt prisen på Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli i 138 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 96 kr.

Den nuværende pris på 97,95 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bodywash Meraki Linen Dew brusegel - Økologisk COSMOS Organic, blåbær & brændenælde, pebermynte & patchouli de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202697,95 kr18,95 kr (24%)
18. apr. 202679 kr18,95 kr (19%)
14. apr. 202697,95 kr
13. apr. 202698 kr
14. mar. 202697,95 kr
13. mar. 202698 kr
22. feb. 202697,95 kr2,59 kr (3%)
20. feb. 202695,36 kr2,59 kr (3%)
19. jan. 202697,95 kr
17. jan. 202698 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret