Gå til hovedindhold

Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille

MerakiKropsshampooEAN: 5707644528154
Pris fra 74,94 krtil 179 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 104,06 kr (58% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.94 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Body Wask Meraki Northern Dawn 490 ml
74,94 kr
Til butik
Body Wask Meraki Northern Dawn 490 ml billede

Produktinformation

Plej og fugt din hud med denne opfriskende og certificeret økologiske bodywash fra Meraki. Northern Dawn plejer og giver fugt med et økologisk gulerodsekstrakt, mens et ekstrakt fra persille plejer og renser din hud. Hudbarrieren styrkes af et fugtbevaren...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Håndsæbe
EAN: 5707644528154
Varenr.: 5707644528154
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Body Wash Northern Dawn, 490 ml.
102,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki Body wash Northern dawn
110 kr
Til butik
Meraki Body wash Northern dawn billede

Produktinformation

Meraki - Kropsvask, Northern dawn 490ml En lækker certificeret økologisk kropsvask. Den indeholder ekstrakter af gulerødder, persille og økologisk aloe vera, som plejer og fugter huden og så den er velegnet til hverdagsbrug. Passer til alle hudtyper. Efterlader en behagelig duft.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Kropspleje
Artikel nr.: 309772200
EAN: 5707644528154
Varenr.: 3175673
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille
-18%125 kr
Før 153 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Meraki Body wash, Northern dawn (309772200)
135 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Body Wash Northern Dawn 490 ml
-20%137 kr
Før 172 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Body Wash, Northern Dawn, 500 ml.
-19%138 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki - Body Wash - Northern Dawn - 490 Ml
139,95 kr
Til butik
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
MERAKI - Body Wash - Nothern Dawn
160 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Northern Dawn Body Wash 490 ml
169 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Northern Dawn Body Wash 490 ml
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hertels Boresko74,94 kr74,94 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk102,95 kr102,95 krKøb
3Proshop DK110 kr149 krKøb
4Likehome.dk125 kr125 krKøb
5Teknikproffset DK135 kr184 krKøb
6Cocopanda DK137 kr137 krKøb
7Rikki Tikki Shop138 kr138 krKøb
8Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
9Nemmegaver.dk160 kr160 krKøb
10NordicFeel DK169 kr169 krKøb
11Lyko DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille

PriceData har fulgt prisen på Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille i 159 dage. Laveste pris i perioden er 74,94 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 101 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 87 kr.

Den nuværende pris på 74,94 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Body Wash Meraki Northern Dawn - Økologisk kropssæbe med gulerod & persille de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 202674,94 kr23,06 kr (24%)
18. apr. 202698 kr23,06 kr (31%)
17. apr. 202674,94 kr23,06 kr (24%)
16. apr. 202698 kr23,06 kr (31%)
9. feb. 202674,94 kr25,01 kr (25%)
8. feb. 202699,95 kr25,01 kr (33%)
17. jan. 202674,94 kr26,06 kr (26%)
15. jan. 2026101 kr26,06 kr (35%)
11. jan. 202674,94 kr26,06 kr (26%)
10. jan. 2026101 kr26,06 kr (35%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret