Gå til hovedindhold

Australian Bodycare Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml

Australian BodycareHudplejeEAN: 5709455009952
Pris fra 98 krtil 150 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 52 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 21. maj

Sammenlign priser på Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 98 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian Bodycare Body Scrub Mint 200 ml X
-30%98 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Australian Bodycare Body Scrub Mint 200 ml X billede

Produktinformation

Effektiv Body Scrub med Tea Tree Oil og Mint til at eksfoliere og rense huden på kroppen, herunder bumser på ryggen og ballerne. Denne scrub fjerner døde hudceller og reducerer kløe og urenheder. Knuste abrikoskernefrø bidrager til dybderensning af porer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Australian Bodycare
EAN: 5709455009952
Varenr.: 554588
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle 200 ml
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle 200 ml billede

Produktinformation

Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle er en lækker **peeling** til kroppen. Den er beriget med knuste abrikosfrø, som eksfolierer huden, og giver en virkelig **blød og lækker hud** efter brug. Derudover er den naturligvis med australsk Tea Tree Oil,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bath & Body
EAN: 5709455009952
Varenr.: 95846
Gå til Made4men Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle (200 ml)
-25%104,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle (200 ml) billede

Produktinformation

Eksfolierende bodyscrub med Lemon Myrtle og frisk duftAustralian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle (200 ml) er en eksfolierende bodyscrub, der er udviklet til at fjerne døde hudceller og give huden en frisk fornemmelse. Scrubben indeholder naturligt abriko...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Kropspleje
EAN: 5709455009952
Varenr.: 13578
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Australian Bodycare Body Scrub After Shaving 200 ml
129 kr
Til butik
Gå til Australian Bodycare
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml
139,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle - 200 ml.
139,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle 200 ml
145 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Australian Bodycare Body Scrub Lemon Myrtle 200 ml
-20%150 kr
Før 188 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Helsegrossisten.dk98 kr98 krKøb
2NiceHair.dk104,96 kr104,96 krKøb
3Made4men Danmark104,96 kr104,96 krKøb
4Beautycos DK129 kr158 krKøb
5Australian Bodycare139,95 kr139,95 krKøb
6Duft og Natur139,95 kr139,95 krKøb
7Lyko DK145 kr145 krKøb
8Cocopanda DK150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml i 169 dage. Laveste pris i perioden er 94 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 98 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 98 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Body Scrub til bumser og uren hud på kroppen — Eksfoliering med 100% naturlig Tea Tree Oil - Også til intim brug - Lemon / 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202698 kr1 kr (1%)
21. maj 202697 kr1 kr (1%)
20. maj 202698 kr1 kr (1%)
5. maj 202697 kr1 kr (1%)
3. maj 202698 kr1 kr (1%)
21. apr. 202697 kr1 kr (1%)
20. apr. 202698 kr1 kr (1%)
12. mar. 202697 kr1 kr (1%)
11. mar. 202698 kr1 kr (1%)
21. jan. 202697 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret