Gå til hovedindhold

Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0888182034590
Pris fra 342 krtil 599,08 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 257,08 kr (43% besparelse)

Sammenlign priser på Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 342 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 934XL sort blækpatron Original
342 kr
Til butik
HP 934XL sort blækpatron Original billede

Produktinformation

HP 934XL sort blækpatron Original Black Inkjet No.934XL (C2P23AE) HP 934XL sort blækpatron Original HP blæk Oemnr.: C2P23AE Antalsider: Op til 1000 v. 5% dækning. Farve : Black - sort

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: HP OfficeJet 6820
EAN: 0888182034590
Varenr.: C2P23AE
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort
363 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 934XL Blækpatron sort C2P23AE Modsvarer: N/A
389 kr
Til butik
HP HP 934XL Blækpatron sort C2P23AE Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Blækpatron - printerfabrikantens originalpatron. Passer til avancerede udskrifter med høj kvalitet og holdbarhed. Giver din printer de rigtige indikationer på, hvor meget blæk der er tilbage. Passer til følgende printere: 934/935 Series;OfficeJet 6800 Series;OfficeJet 6812;OfficeJet 6820;OfficeJet 6822;OfficeJet 6825;OfficeJet Pro 6200 Series;OfficeJet Pro 6230;OfficeJet Pro 6230 e-AiO;OfficeJet Pro 6230 Series;OfficeJet Pro 6235;OfficeJet Pro 6239;OfficeJet Pro 6800;OfficeJet Pro 6800 Series;OfficeJet Pro 6820;OfficeJet Pro 6830;OfficeJet Pro 6830 e-AiO;OfficeJet Pro 6830 Series;OfficeJet Pro 6835...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk
EAN: 0888182034590
Varenr.: C2P23AE
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk C2P23AE 934XL Sort
463 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Sort No.934xl
494 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 934xl Blæk Sort, 1000 Sider
525,89 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
HP 934XL sort blækpatron - høj kapacitet (Original)
-2%529 kr
Før 539 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
HP 934XL sort blækpatron - høj kapacitet (Original)
-2%549 kr
Før 559 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron HP 934XL sort
-6%599,08 kr
Før 640,39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk342 kr342 krKøb
2CS MEGASTORE DK363 kr402 krKøb
3InkClub DK389 kr389 krKøb
4Teknikproffset DK463 kr512 krKøb
5Dustin DK494 kr580,25 krKøb
6Hertels Boresko525,89 kr525,89 krKøb
7Boligcenter DK529 kr529 krKøb
8Vivas DK549 kr628 krKøb
9RedOffice Konpap599,08 kr599,08 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort i 175 dage. Laveste pris i perioden er 342 kr (registreret d. 10. december 2025), højeste er 389 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 362 kr.

Den nuværende pris på 342 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Blækpatron HP 934XL C2P23AE, inkjet, 1.000 sider, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. feb. 2026342 kr45,99 kr (12%)
6. feb. 2026387,99 kr45,99 kr (13%)
23. dec. 2025342 kr28 kr (8%)
22. dec. 2025370 kr28 kr (8%)
10. dec. 2025342 kr47 kr (12%)
9. dec. 2025389 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret