Gå til hovedindhold

Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574679471
Pris fra 209 krtil 269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 60 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 203 kr 1. jun.

Sammenlign priser på Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 36 Color Twin Pack Farve (cyan, magenta, gul) 249 sider Blækbeholder
209 kr
Til butik
Canon CLI 36 Color Twin Pack Farve (cyan, magenta, gul) 249 sider Blækbeholder billede

Produktinformation

Canon CLI-36 Color Twin Pack - 2 pakker - 12 ml - farve (cyan, magenta, gul) - original - blækbeholder - for PIXMA iP100 with battery, iP110, TR150, TR150 with Battery Pack; RC-IP100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 1511B025
EAN: 8714574679471
Varenr.: 1001280639
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-36 / 1511B025 3-Color Twin Pac
222 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original
-8%239 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original billede

Produktinformation

Canon CLI-36 Color Twin Pack - 2 pakker - 12 ml - farve (cyan, magenta, gul) - original - blækbeholder - for PIXMA iP100 with battery, iP110, TR150, TR150 with Battery Pack; RC-IP100Oplev Canon CLI 36 Color Twin Pack, en førsteklasses løsning til dine printbehov. Denne dobbeltpakke med blæktanke kombinerer Canons ChromaLife100-teknologi med en kapacitet på 12 ml for at levere levende, langtidsholdbare print, der indfanger dine minder med præcision og klarhed. Disse originale blæktanke er designet til at fungere problemfrit med din Canon-printer og sikrer ensartet kvalitet og ydeevne, side efter side. Uanset om du udskriver familiebilleder, vigtige dokumenter eller kreative projekter, giver Canon CLI 36 Color Twin Pack den pålidelighed og kvalitet, du har brug for, så hvert eneste print tæller.Forbedret levetidUdstyret med Canon ChromaLife100 er denne blækbeholder designet til at sikre, at dine print bevarer deres kvalitet og livlighed i op til 100 år, hvilket gør den til et ideelt valg til at bevare dyrebare minder.Konsekvent ydeevneMed en kapacitet på 12 ml og en arbejdscyklus på 249 sider leverer disse blæktanke ensartede print i høj kvalitet fra første til sidste side, hvilket sikrer pålidelig ydeevne til alle dine printbehov.Original Canon-kvalitetSom et originalt Canon-produkt er denne blæktank kompatibel med din Canon-printer, hvilket giver ro i sindet og sikrer, at din printer fortsætter med at fungere problemfrit.ForbrugsartiklerAfkast: Op til 249 sider ISO/IEC 24712Antal inkluderet: 2 pakkerFarve: Farve (cyanmagentagul)Forbrugsmaterialetype: BlækbeholderKapacitet: 12 mlPatronegenskaber: Canon ChromaLife100Udskriftsteknik: Bl...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Fusere
Vægt: 0.11g
EAN: 8714574679471
Varenr.: 1812079
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original
-7%259 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 36 Color Twin Pack Farve (cyan, magenta, gul) 249 sider Blækbeholder
269 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK209 kr209 krKøb
2Proshop DK222 kr261 krKøb
3Boligcenter DK239 kr239 krKøb
4Vivas DK259 kr328 krKøb
5Ultrashop269 kr269 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original

PriceData har fulgt prisen på Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original i 175 dage. Laveste pris i perioden er 194 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 224 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 209 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Blækpatron Canon CLI-36 Color Twin Pack - farve (cyan, magenta, gul) - 12 ml - original de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026209 kr6 kr (3%)
1. jun. 2026203 kr6 kr (3%)
31. maj 2026209 kr6 kr (3%)
7. maj 2026203 kr1 kr (0%)
14. apr. 2026204 kr3 kr (1%)
17. feb. 2026207 kr12 kr (6%)
20. jan. 2026195 kr1 kr (1%)
13. jan. 2026194 kr12 kr (6%)
9. jan. 2026206 kr18 kr (8%)
23. dec. 2025224 kr19 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret