Gå til hovedindhold

BLÅKLÄDER Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet |

BLÅKLÄDERT-ShirtsEAN: 7330509917558

Sammenlign priser på Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet | og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 436.38 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet |
436,38 kr
Til butik
Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet | billede

Produktinformation

Blåkläder 3521 Dame Langærmet T-Shirt med High Vis Paneler Varenr. 3521 Blåkläder 3521 er en langærmet T-shirt i blød bomuld specielt designet til kvinder, der arbejder i miljøer hvor god synlighed er vigtig, men hvor certificeret high vis arbejdstøj ikke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: T-Shirts
EAN: 7330509917558
Varenr.: 55540344914296

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet | koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten436,38 kr436,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet |

PriceData har fulgt prisen på Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet | i 36 dage. Den nuværende pris er 436,38 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet |. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Blåklæder 3521 Dame T-Shirt Lang Ærme - Marineblå/High Vis Gul / L | T-Shirts | Langærmet | de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 2026436,38 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret