Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser

Blåkläder WorkwearBukserEAN: 7330509912362
Pris fra 1.119 krtil 1.123,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 839 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1119 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.119 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146 billede

Produktinformation

Blåkläder håndværkerbukser med optimal komfort og slidstyrkeDisse håndværkerbukser fra Blåkläder er skabt til dig, der ønsker pålidelig funktion og høj komfort i hverdagen. Bukserne kombinerer ergonomisk formede ben og flere stretch-paneler, hvilket giver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C146
EAN: 7330509912362
Varenr.: 910189490
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.119 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146 billede

Produktinformation

Håndværkerbukser med maksimal komfort og slidstyrkeDisse håndværkerbukser fra Blåkläder er skabt til dig, der arbejder professionelt og stiller høje krav til både komfort og funktionalitet. Med ergonomisk formede ben og integrerede stretch-paneler får du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C146
EAN: 7330509912362
Varenr.: 910189490
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.119 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146 billede

Produktinformation

Slidstærke håndværkerbukser med fleksibel pasformDisse håndværkerbukser er skabt til dig, der har brug for både komfort og funktionalitet i hverdagen. Bukserne har ergonomisk formede ben og flere stretch-paneler, så du får optimal bevægelsesfrihed, uanset...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C146
EAN: 7330509912362
Varenr.: 910189490
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.119 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 1750 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, sort, str. C146
1.119 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser
1.123,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.119 kr1.119 krKøb
2Greenline1.119 kr1.119 krKøb
3LavprisEl1.119 kr1.119 krKøb
4LavprisVVS1.119 kr1.119 krKøb
5LavprisVærktøj1.119 kr1.119 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.123,75 kr1.123,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser i 132 dage. Laveste pris i perioden er 839 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 2.459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.443 kr.

Den nuværende pris på 1.119 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for BLÅKLÄDER Håndværker Buks med Stretch - C146 | Bukser | DISCOUNT | Håndværkerbukser de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.119 kr280 kr (33%)
9. maj 2026839 kr280 kr (25%)
8. maj 20261.119 kr280 kr (33%)
3. maj 2026839 kr280 kr (25%)
3. apr. 20261.119 kr4,75 kr (0%)
2. apr. 20261.123,75 kr1.335,25 kr (54%)
1. apr. 20262.459 kr1.335,25 kr (119%)
31. mar. 20261.123,75 kr1.335,25 kr (54%)
30. mar. 20262.459 kr1.335,25 kr (119%)
26. mar. 20261.123,75 kr843,25 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret