Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

Blåkläder WorkwearBukserEAN: 7330509729250
Pris fra 1.769 krtil 1.773,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.326 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1769 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32
1.769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32 billede

Produktinformation

Fleksible dame håndværkerbukser med optimal bevægelsesfrihed Disse håndværkerbukser til kvinder er skabt til dig, der ønsker fuld bevægelsesfrihed og komfort gennem en lang arbejdsdag. Bukserne har et moderne snit og er designet i et slidstærkt materiale...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C32
EAN: 7330509729250
Varenr.: 910069811
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32
1.769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32 billede

Produktinformation

Fleksible og slidstærke håndværkerbukser til kvinder Disse sorte håndværkerbukser til damer fra Blåkläder kombinerer høj komfort med funktionalitet, så du får maksimal bevægelsesfrihed i en travl arbejdsdag. Bukserne er fremstillet med full 4-vejs stretch...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C32
EAN: 7330509729250
Varenr.: 910069811
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32
1.769 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32 billede

Produktinformation

Fleksible håndværkerbukser til kvinder med ekstra komfortDisse håndværkerbukser til kvinder er skabt til dig, der har brug for både bevægelighed og slidstyrke i hverdagen. Med firevejs stretch og forstærkede knæ får du et par bukser, der følger dine bevæg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black
Størrelse: C32
EAN: 7330509729250
Varenr.: 910069811
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32
1.769 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 7198 håndværkerbukser med 4-vejs stretch, dame, sort, str. C32
1.769 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER
1.773,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK1.769 kr1.769 krKøb
2Greenline1.769 kr1.769 krKøb
3LavprisEl1.769 kr1.769 krKøb
4LavprisVVS1.769 kr1.769 krKøb
5LavprisVærktøj1.769 kr1.769 krKøb
6Sikkerhedsgiganten1.773,75 kr1.773,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.326 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.773,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.635 kr.

Den nuværende pris på 1.769 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for BLÅKLÄDER 7198 Håndværker Buks 4-vejs stretch Dame - Sort / C32 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.769 kr443 kr (33%)
9. maj 20261.326 kr443 kr (25%)
8. maj 20261.769 kr443 kr (33%)
3. maj 20261.326 kr443 kr (25%)
3. apr. 20261.769 kr4,75 kr (0%)
23. jan. 20261.773,75 kr62,5 kr (4%)
1. jan. 20261.711,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret