Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

Blåkläder WorkwearBukserEAN: 7330509762981
Pris fra 719 krtil 723,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 539 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32
719 kr
Til butik
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32 billede

Produktinformation

Servicebukser til kvinder med fokus på komfort og bevægelsesfrihed Her får du et par servicebukser til kvinder, der kombinerer funktionalitet, holdbarhed og et moderne snit. De mørk marine/sorte bukser har en smal pasform med elastik i taljen, så de sidde...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: C32
EAN: 7330509762981
Varenr.: 910069229
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32
719 kr
Til butik
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32 billede

Produktinformation

Blåkläder damebukser til arbejde med komfort og holdbarhed Med disse Blåkläder damebukser i mørk marine og sort får du en arbejdsbuks, der er skabt til at følge dig gennem en travl arbejdsdag uanset om du arbejder indenfor service, transport eller letter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: C32
EAN: 7330509762981
Varenr.: 910069229
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32
719 kr
Til butik
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32 billede

Produktinformation

Servicebukser til kvinder i mørk marine/sort slidstærke og fleksible Her får du et par servicebukser til kvinder, der sætter pris på både komfort og funktion i hverdagen. Bukserne er lavet i en blanding af polyester og bomuld, som gør dem lette og behage...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: C32
EAN: 7330509762981
Varenr.: 910069229
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32
719 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear servicebukser dame, mørk marine/sort, str. C32
719 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT
723,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK719 kr719 krKøb
2Greenline719 kr719 krKøb
3LavprisEl719 kr719 krKøb
4LavprisVVS719 kr719 krKøb
5LavprisVærktøj719 kr719 krKøb
6Sikkerhedsgiganten723,75 kr723,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT i 154 dage. Laveste pris i perioden er 539 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 719 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 647 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for BLÅKLÄDER 7144 Dame Industri Buks stretch - Mørk Marineblå/Sort / C32 | Bukser | BLÅKLÄDER | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026719 kr180 kr (33%)
9. maj 2026539 kr180 kr (25%)
8. maj 2026719 kr180 kr (33%)
3. maj 2026539 kr180 kr (25%)
3. apr. 2026719 kr30 kr (4%)
26. mar. 2026689 kr138 kr (25%)
14. mar. 2026551 kr138 kr (20%)
26. feb. 2026689 kr138 kr (25%)
11. feb. 2026551 kr138 kr (20%)
4. feb. 2026689 kr138 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret