Gå til hovedindhold

BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

BlåkläderUndertøjEAN: 7330509422465
Pris fra 399 krtil 448,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49,75 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Blåklæder undertøjssæt Light 68101707, Sort/KoboltBlå, Herre
-23%399 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blåklæder undertøjssæt Light 68101707, Sort/KoboltBlå, Herre billede

Produktinformation

LIGHT-undertøjssættet er det perfekte valg til dig, der søger funktionelt og komfortabelt undertøj, der holder dig varm og tør under fysisk aktivitet. Sættet består af en undertrøje og Long Johns, der begge er fremstillet i blød polyester, som effektivt t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blåkläder
Kategori: T-Shirts
Farve: Sort
EAN: 7330509422465
Varenr.: 14857661874557
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT
448,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre LIGHT-undertøjet transporterer effektivt fugt væk fra huden. Undertrøje og Long Johns er fremstillet i polyester, der er blød mod huden og holder kroppen varm, tør og behagelig under alle former for fysisk aktivitet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Undertøj
EAN: 7330509422465
Varenr.: 46816913391953

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet399 kr399 krKøb
2Sikkerhedsgiganten448,75 kr448,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT i 153 dage. Laveste pris i perioden er 335 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 448,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 423 kr.

Den nuværende pris på 399 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for BLÅKLÄDER 6810 Undertøjssæt Light Herre - Sort/Koboltblå / XXL | Undertøj | BLÅKLÄDER | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026399 kr49,75 kr (11%)
29. maj 2026448,75 kr49,75 kr (12%)
27. maj 2026399 kr49,75 kr (11%)
1. apr. 2026448,75 kr29,75 kr (7%)
26. mar. 2026419 kr29,75 kr (7%)
25. mar. 2026448,75 kr29,75 kr (7%)
8. mar. 2026419 kr29,75 kr (7%)
7. mar. 2026448,75 kr29,75 kr (7%)
19. feb. 2026419 kr84 kr (25%)
29. jan. 2026335 kr113,75 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret