Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

Pris fra 106,25 krtil 109 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2,75 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 81 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT
106,25 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre Klassisk og behagelig t-shirt i 100% bomuld. T-shirten har rib i hals og forstærket nakke- og skuldersøm. Det er samme t-shirt som 3325, men sælges nu enkeltvis i stedet for i en pakke. Hvis du gerne vil have en længere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: T-shirts
EAN: 7330509600986
Varenr.: 46820255990097
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3525 t-shirt, sort, str. 4XL
109 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 3525 t-shirt, sort, str. 4XL billede

Produktinformation

Klassisk blå T-shirt i blød bomuld til både arbejde og fritidDen blå T-shirt fra Blåkläder Unite-serien er et oplagt valg, når du ønsker komfort og et tidløst udtryk i hverdagen eller på jobbet. Den er fremstillet af 100% bomuld med en let og behagelig kv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509600986
Varenr.: 910020845
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3525 t-shirt, sort, str. 4XL
109 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 3525 t-shirt, sort, str. 4XL billede

Produktinformation

Klassisk blå T-shirt til både arbejde og fritid Den blå T-shirt fra Blåkläder Unite-serien er et sikkert valg, når du ønsker komfort og stil i hverdagen. Den er fremstillet i 100% bomuld med en let og behagelig kvalitet, der gør den velegnet til både arbe...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: black
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509600986
Varenr.: 910020845
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3525 t-shirt, sort, str. 4XL
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3525 t-shirt, sort, str. 4XL
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3525 t-shirt, sort, str. 4XL
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten106,25 kr106,25 krKøb
2BilligVVS DK109 kr109 krKøb
3Greenline109 kr109 krKøb
4LavprisEl109 kr109 krKøb
5LavprisVVS109 kr109 krKøb
6LavprisVærktøj109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT i 154 dage. Laveste pris i perioden er 81 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 106,25 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 3525 T-shirt - Sort Herre - Sort / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026106,25 kr25,25 kr (31%)
9. maj 202681 kr25,25 kr (24%)
8. maj 2026106,25 kr25,25 kr (31%)
3. maj 202681 kr25,25 kr (24%)
20. apr. 2026106,25 kr2,75 kr (3%)
19. apr. 2026109 kr2,75 kr (3%)
23. jan. 2026106,25 kr2,5 kr (2%)
1. jan. 2026103,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret