Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager

Pris fra 115 krtil 169 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 115 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Langærmet T-Shirt, Herre, Navy Blå - 3500-1042-8800
-36%115 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
B
Produktbillede

Produktinformation

Langærmet T-Shirt til herre er en klassisk og behagelig t-shirt i 100% bomuld med lange ærmer. Udstyret med rib i hals, forstærkede skulder- og nakkesøm samt en rund hals for ekstra komfort. Med en regular fit, så er denne t-shirt det perfekte valg til en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blåkläder
Farve: Blå
EAN: 7330509596630
Varenr.: 7987574538464
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager
168,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre Klassisk og behagelig t-shirt med lange ærmer i 100% bomuld. T-shirten har rib i hals og forstærket nakke- og skuldersøm. STOF 100% bomuld, single jersey, 150 g/m² FUNKTIONALITET Regular fit DETALJER Rund hals Forstæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: T-shirts
EAN: 7330509596630
Varenr.: 46816699023697
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 35001 langærmet t-shirt, marineblå, str. 4XL
169 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 35001 langærmet t-shirt, marineblå, str. 4XL billede

Produktinformation

Langærmet t-shirt i blød bomuld fra Blåkläder komfort til hele dagen En langærmet t-shirt er uundværlig, når du vil have det behageligt uanset om du arbejder ude eller inde. Denne marineblå langærmede t-shirt fra Blåkläder i størrelse 4XL er syet i 100%...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509596630
Varenr.: 910073825
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 35001 langærmet t-shirt, marineblå, str. 4XL
169 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 35001 langærmet t-shirt, marineblå, str. 4XL
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 35001 langærmet t-shirt, marineblå, str. 4XL
169 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 35001 langærmet t-shirt, marineblå, str. 4XL
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet115 kr115 krKøb
2Sikkerhedsgiganten168,75 kr168,75 krKøb
3BilligVVS DK169 kr169 krKøb
4Greenline169 kr169 krKøb
5LavprisEl169 kr169 krKøb
6LavprisVVS169 kr169 krKøb
7LavprisVærktøj169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager i 139 dage. Laveste pris i perioden er 115 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 169 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 142 kr.

Den nuværende pris på 115 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 32% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for BLÅKLÄDER 3500 T-shirt lang ærme Herre - Marineblå / 4XL | T-shirts | BLÅKLÄDER | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026115 kr11 kr (9%)
29. maj 2026126 kr11 kr (10%)
27. maj 2026115 kr11 kr (9%)
9. maj 2026126 kr42,75 kr (25%)
8. maj 2026168,75 kr42,75 kr (34%)
3. maj 2026126 kr42,75 kr (25%)
20. apr. 2026168,75 kr
19. apr. 2026169 kr
3. apr. 2026168,75 kr9,75 kr (6%)
26. mar. 2026159 kr32 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret