Gå til hovedindhold

BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

BlåkläderSkjorter og toppeEAN: 7330509604656
Pris fra 139 krtil 148,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 9,75 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Unite T-shirt, Sort/Rød - 3379-1042-9956
-13%139 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Unite T-shirt, Sort/Rød - 3379-1042-9956 billede

Produktinformation

Gør dit arbejdstøj komplet med denne 2-farvet T-shirt. Forstærket hals-, nakke- og skuldersøm. Komfortabel kæmmet bomuld. Produktet er lavet af Øko-Tex® 100-certificeret materiale. 100% bomuld, single jersey, 150 g/m²

Produktspecifikationer

Mærke: Blåkläder
Farve: Rød
EAN: 7330509604656
Varenr.: 7914315579616
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT
148,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre Gør dit arbejdstøj komplet med denne 2-farvet T-shirt. Forstærket hals-, nakke- og skuldersøm. Perfekt match til vores industri kollektion. Findes også i damemodel 3479. STOF 100% bomuld, single jersey, 150 g/m² DET...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: T-shirts
EAN: 7330509604656
Varenr.: 46820246421841

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet139 kr139 krKøb
2Sikkerhedsgiganten148,75 kr148,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT i 138 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 148,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 143 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for BLÅKLÄDER 3379 T-shirt - Sort/Rød Herre - Sort/Rød / M | T-shirts | BLÅKLÄDER | DISCOUNT de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026139 kr9,75 kr (7%)
29. maj 2026148,75 kr9,75 kr (7%)
27. maj 2026139 kr9,75 kr (7%)
1. apr. 2026148,75 kr9,75 kr (7%)
26. mar. 2026139 kr9,75 kr (7%)
25. mar. 2026148,75 kr9,75 kr (7%)
8. mar. 2026139 kr9,75 kr (7%)
7. mar. 2026148,75 kr9,75 kr (7%)
19. jan. 2026139 kr4,75 kr (3%)
16. jan. 2026143,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret