Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager

Pris fra 339 krtil 343,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 4,75 kr (1% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 254 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 339 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL
339 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL billede

Produktinformation

Klassisk sweatshirt i mørkegrå til dig, der sætter pris på komfort og slidstyrke En sweatshirt er mere end bare et ekstra lag. Denne mørkegrå trøje fra Blåkläder er skabt til dig, der har brug for pålidelig komfort på arbejdet eller bare vil have noget,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Dark Grey
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509605363
Varenr.: 910147486
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL
339 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL billede

Produktinformation

Komfortabel mørkegrå sweatshirt til arbejdsdagen Leder du efter en sweatshirt, der kan følge dig gennem lange arbejdsdage og samtidig føles behagelig mod huden? Denne mørkegrå sweatshirt fra Blåkläder er skabt til dig, der sætter pris på både komfort og s...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Dark Grey
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509605363
Varenr.: 910147486
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL
339 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL billede

Produktinformation

Mørkegrå sweatshirt til arbejde og fritid ekstra slidstærk i 4XL Her får du en klassisk sweatshirt i mørkegrå, der passer perfekt til både arbejdet og fritiden. Den store størrelse gør den velegnet til dig, der vil have god bevægelsesfrihed og komfort he...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Dark Grey
Størrelse: 4XL
EAN: 7330509605363
Varenr.: 910147486
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL
339 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X3340 sweatshirt, mørkegrå, str. 4XL
339 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager
343,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK339 kr339 krKøb
2Greenline339 kr339 krKøb
3LavprisEl339 kr339 krKøb
4LavprisVVS339 kr339 krKøb
5LavprisVærktøj339 kr339 krKøb
6Sikkerhedsgiganten343,75 kr343,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager i 154 dage. Laveste pris i perioden er 254 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 339 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 312 kr.

Den nuværende pris på 339 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for BLÅKLÄDER 3340 Sweatshirt herre - Mørk Grå / 4XL | Sweatshirt | BLÅKLÄDER | Fjernlager de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026339 kr85 kr (33%)
9. maj 2026254 kr85 kr (25%)
8. maj 2026339 kr85 kr (33%)
3. maj 2026254 kr85 kr (25%)
26. mar. 2026339 kr68 kr (25%)
16. mar. 2026271 kr68 kr (20%)
26. feb. 2026339 kr68 kr (25%)
11. feb. 2026271 kr68 kr (20%)
4. feb. 2026339 kr68 kr (25%)
25. jan. 2026271 kr68 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret