Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme

Pris fra 459 krtil 473,75 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 14,75 kr (3% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 351 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 459 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Twill Skjorte Bomuld, Herre, Marineblå - 3297-1135-8900
-13%459 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Twill Skjorte Bomuld, Herre, Marineblå - 3297-1135-8900 billede

Produktinformation

Twill Skjorten kommer med en løs pasform, der omfavner komforten ved afslappet påklædning. Uanset om du er på arbejde eller ude med vennerne, giver skjorten dig frihed til at bevæge dig uden besvær. En brystlomme med lukning tilføjer ikke kun til skjorten...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Blåkläder
EAN: 7330509480335
Varenr.: 8680997454173
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. M
469 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. M billede

Produktinformation

Klassisk blå skjorte i blød bomuld Den blå skjorte er skabt til dig, der ønsker komfort og funktionalitet i hverdagen. Skjorten er fremstillet i bomuld, som føles behagelig mod huden og giver god bevægelsesfrihed hele dagen. Med sin rummelige pasform og p...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: M
EAN: 7330509480335
Varenr.: 910219194
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. M
469 kr
Til butik
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. M billede

Produktinformation

Blåkläder skjorte i blå komfort og funktion til arbejdsdagen Med denne blå skjorte fra Blåkläder får du et pålideligt valg til din professionelle garderobe, hvor både komfort og funktionalitet er i fokus. Skjorten er fremstillet i bomuld, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy
Størrelse: M
EAN: 7330509480335
Varenr.: 910219194
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. M
469 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. M
469 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear 3297 Twill skjorte, marineblå, str. M
469 kr
Til butik
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme
473,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet459 kr459 krKøb
2BilligVVS DK469 kr469 krKøb
3Greenline469 kr469 krKøb
4LavprisEl469 kr469 krKøb
5LavprisVVS469 kr469 krKøb
6LavprisVærktøj469 kr469 krKøb
7Sikkerhedsgiganten473,75 kr473,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme i 154 dage. Laveste pris i perioden er 351 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 473,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 448 kr.

Den nuværende pris på 459 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for BLÅKLÄDER 3297 Twill Skjorte Bomuld Herre - Marineblå / M | Skjorter | blyantlomme | Brystlomme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026459 kr108 kr (31%)
9. maj 2026351 kr118 kr (25%)
8. maj 2026469 kr118 kr (34%)
3. maj 2026351 kr118 kr (25%)
3. apr. 2026469 kr4,75 kr (1%)
1. apr. 2026473,75 kr14,75 kr (3%)
26. mar. 2026459 kr14,75 kr (3%)
25. mar. 2026473,75 kr14,75 kr (3%)
8. mar. 2026459 kr14,75 kr (3%)
7. mar. 2026473,75 kr14,75 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret