Gå til hovedindhold

BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme

BlåkläderSkjorter og toppeEAN: 7330509414088
Pris fra 549 krtil 773,75 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 224,75 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 549 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Modekompagniet
TrustScore 4 ud af 54,0
Foret flannel skovmandsskjorte, Herre, Rød/Sort - 3225-1131-5699
-31%549 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foret flannel skovmandsskjorte, Herre, Rød/Sort - 3225-1131-5699 billede

Produktinformation

Rigtige mænd bruger flannel. Behagelig foret skjorte i rigtig skovhugger stil med fleece og quiltfoer. Moderne og smart med tern i forskellige farver. Materiale: 100% bomuld, flannel, 150 g/m²

Produktspecifikationer

Mærke: Blåkläder
Kategori: Shirts
Farve: Rød
EAN: 7330509414088
Varenr.: 7608526110944
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme
773,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre Rigtige mænd bruger flannel. Behagelig foret skjorte i rigtig skovhugger stil med fleece og quiltfoer. Moderne og smart med tern i forskellige farver. STOF 100% bomuld, flannel, 150 g/m² FOR Fleecefor, Quiltfor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Skjorter
EAN: 7330509414088
Varenr.: 46816576045393

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Modekompagniet549 kr549 krKøb
2Sikkerhedsgiganten773,75 kr773,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme i 180 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 19. marts 2026), højeste er 773,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 701 kr.

Den nuværende pris på 549 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for BLÅKLÄDER 3225 Foret Skovmands Skjorte Herre - Rød/Sort / XL | Skjorter | beklædning | Brystlomme de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026549 kr224,75 kr (29%)
29. maj 2026773,75 kr224,75 kr (41%)
27. maj 2026549 kr224,75 kr (29%)
1. apr. 2026773,75 kr224,75 kr (41%)
26. mar. 2026549 kr224,75 kr (29%)
25. mar. 2026773,75 kr224,75 kr (41%)
19. mar. 2026549 kr50 kr (8%)
8. mar. 2026599 kr174,75 kr (23%)
7. mar. 2026773,75 kr174,75 kr (29%)
21. jan. 2026599 kr149,75 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret