Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

Blåkläder WorkwearBukserEAN: 7330509531976
Pris fra 1.798,75 krtil 1.799 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 0,25 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.349 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1798.75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER
1.798,75 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre Slidstærk håndværkerbuks i Cordura denim stretch med stretch paneler i skridt og på læg for optimal bevægelsesfrihed. Modellen har standard talje og skridt med smalle ben. Knælomme i Cordura stretch med i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Bukser
EAN: 7330509531976
Varenr.: 46816494190929
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, marineblå/sort, str. D116
1.799 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, marineblå/sort, str. D116 billede

Produktinformation

Håndværkerbukser med 2-vejs stretch og optimal komfort til krævende arbejdsdageDisse håndværkerbukser fra Blåkläder forener maksimal bevægelsesfrihed med et slidstærkt design, så du kan fokusere på dit arbejde uden kompromis. Bukserne er fremstillet i en...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy/black
Størrelse: D116
EAN: 7330509531976
Varenr.: 910242233
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, marineblå/sort, str. D116
1.799 kr
Til butik
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, marineblå/sort, str. D116 billede

Produktinformation

Blåkläder håndværkerbukser i Cordura Denim stretch med slidstærke detaljer Disse håndværkerbukser fra Blåkläder i mørk navy og sort er skabt til dig, der ikke går på kompromis med komfort og holdbarhed. Bukserne er fremstillet i et blødt og fleksibelt Cor...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: navy/black
Størrelse: D116
EAN: 7330509531976
Varenr.: 910242233
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, marineblå/sort, str. D116
1.799 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, marineblå/sort, str. D116
1.799 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear X1900 håndværkerbukser med 2-vejs stretch, marineblå/sort, str. D116
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.798,75 kr1.798,75 krKøb
2BilligVVS DK1.799 kr1.799 krKøb
3Greenline1.799 kr1.799 krKøb
4LavprisEl1.799 kr1.799 krKøb
5LavprisVVS1.799 kr1.799 krKøb
6LavprisVærktøj1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.349 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.799 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.679 kr.

Den nuværende pris på 1.798,75 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 1990 Håndværker Buks stretch X1900 herre - Marineblå/Sort / D116 | Bukser | Baglomme | BLÅKLÄDER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.798,75 kr449,75 kr (33%)
9. maj 20261.349 kr449,75 kr (25%)
8. maj 20261.798,75 kr449,75 kr (33%)
3. maj 20261.349 kr449,75 kr (25%)
20. apr. 20261.798,75 kr
19. apr. 20261.799 kr
23. jan. 20261.798,75 kr62,5 kr (4%)
1. jan. 20261.736,25 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret