Gå til hovedindhold

Blåkläder Workwear BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

Pris fra 1.586,25 krtil 1.589 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 2,75 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.191 kr 9. maj

Sammenlign priser på BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1586.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER
1.586,25 kr
Til butik
BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER billede

Produktinformation

BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre Brandhæmmende buks med god pasform som er slidstærk og komfortabel. Buksen har mange funktionelle detaljer, for eksempel formsyede ben og reflekterende detaljer nederst og rummelige sømlommer med...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BLÅKLÄDER
Kategori: Servicebukser
EAN: 7330509638750
Varenr.: 46816372359505
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear flammehæmmende håndværkerbukser, sort/grå, str. C146
1.589 kr
Til butik
Blåkläder Workwear flammehæmmende håndværkerbukser, sort/grå, str. C146 billede

Produktinformation

Flammehæmmende håndværkerbukser med komfort og sikkerhed i fokus Disse håndværkerbukser i sort og grå er skabt til dig, der arbejder i krævende omgivelser og har brug for både beskyttelse og funktionalitet. Bukserne kombinerer robust twill (85% bomuld, 14...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black/Gray
Størrelse: C146
EAN: 7330509638750
Varenr.: 910012609
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear flammehæmmende håndværkerbukser, sort/grå, str. C146
1.589 kr
Til butik
Blåkläder Workwear flammehæmmende håndværkerbukser, sort/grå, str. C146 billede

Produktinformation

Flammehæmmende arbejdsbukser i sort/grå med antistatiske egenskaber og optimal komfortDisse håndværkerbukser i sort/grå er skabt til dig, der arbejder i krævende miljøer og har brug for pålidelig beskyttelse uden at gå på kompromis med komforten. Bukserne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Beklædning
Farve: Black/Gray
Størrelse: C146
EAN: 7330509638750
Varenr.: 910012609
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear flammehæmmende håndværkerbukser, sort/grå, str. C146
1.589 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear flammehæmmende håndværkerbukser, sort/grå, str. C146
1.589 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blåkläder Workwear flammehæmmende håndværkerbukser, sort/grå, str. C146
1.589 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.586,25 kr1.586,25 krKøb
2BilligVVS DK1.589 kr1.589 krKøb
3Greenline1.589 kr1.589 krKøb
4LavprisEl1.589 kr1.589 krKøb
5LavprisVVS1.589 kr1.589 krKøb
6LavprisVærktøj1.589 kr1.589 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER

PriceData har fulgt prisen på BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER i 154 dage. Laveste pris i perioden er 1.191 kr (registreret d. 3. maj 2026), højeste er 1.589 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.480 kr.

Den nuværende pris på 1.586,25 kr er 7% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for BLÅKLÄDER 1461 Brandhæmmende Håndværker Buks sort/grå herre - Sort/Grå / C146 | Servicebukser | Baglomme | BLÅKLÄDER de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.586,25 kr395,25 kr (33%)
9. maj 20261.191 kr395,25 kr (25%)
8. maj 20261.586,25 kr395,25 kr (33%)
3. maj 20261.191 kr395,25 kr (25%)
20. apr. 20261.586,25 kr2,75 kr (0%)
19. apr. 20261.589 kr2,75 kr (0%)
23. jan. 20261.586,25 kr62,5 kr (4%)
1. jan. 20261.523,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret