Gå til hovedindhold

MG9 Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033

MG9SanitetEAN: 5703400265028
Pris fra 387 krtil 425 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (9% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 387 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033
387 kr
Til butik
Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Loddeværktøj
Farve: 1
Artikel nr.: 5703400265028
EAN: 5703400265028
Varenr.: 1304500
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LODDETIN BLYFRI 0,6MM 250G SP
388,44 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Loddetin Blyfri 0,6Mm 250G Sp
408,2 kr
Til butik
Loddetin Blyfri 0,6Mm 250G Sp billede

Produktinformation

"Blyfri loddetin på spoler, Cu0,7;Si, flus 5033 Anbefalet handske: NITRIL eller SOL-VEX. " Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033 Søgetermer: 2797428032 - - 900048881 - 5703400265028

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 5703400265028
Varenr.: 8014628880706
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Loddetin blyfri 0,6mm 250g sp
425 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK387 kr426 krKøb
2EL-GROSSISTEN388,44 kr388,44 krKøb
3Billigelogvvs.dk408,2 kr408,2 krKøb
4MaintainIt425 kr425 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033

PriceData har fulgt prisen på Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 387 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 585 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 424 kr.

Den nuværende pris på 387 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Blyfri loddetin 0,6mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5033 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026387 kr1,44 kr (0%)
9. maj 2026388,44 kr19,76 kr (5%)
25. apr. 2026408,2 kr2,28 kr (1%)
14. apr. 2026405,92 kr14,08 kr (3%)
13. apr. 2026420 kr14,08 kr (3%)
27. mar. 2026405,92 kr2,08 kr (1%)
22. mar. 2026408 kr
14. mar. 2026408,72 kr5,4 kr (1%)
7. mar. 2026403,32 kr9,68 kr (2%)
6. mar. 2026413 kr172 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret