Gå til hovedindhold

MG9 Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013

MG9SanitetEAN: 5703400265011
Pris fra 356 krtil 391,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35,25 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 356 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013
356 kr
Til butik
Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013 billede

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Plus
Kategori: Lodeværktøj
Farve: 1
Artikel nr.: 5703400265011
EAN: 5703400265011
Varenr.: 1392290
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
LODDETIN BLYFRI 0,5MM 250G SP
357,44 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Loddetin Blyfri 0,5Mm 250G Sp
375,61 kr
Til butik
Loddetin Blyfri 0,5Mm 250G Sp billede

Produktinformation

"Blyfri loddetin på spoler, Cu0,7;Si, flus 5013 Anbefalet handske: NITRIL eller SOL-VEX. " Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013 Søgetermer: 2797428029 - - 900048880 - 5703400265011

Produktspecifikationer

Mærke: Solar
Kategori: Plumbing
EAN: 5703400265011
Varenr.: 8014628815170
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Loddetin blyfri 0,5mm 250g sp
391,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK356 kr395 krKøb
2EL-GROSSISTEN357,44 kr357,44 krKøb
3Billigelogvvs.dk375,61 kr375,61 krKøb
4MaintainIt391,25 kr391,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013

PriceData har fulgt prisen på Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 349 kr (registreret d. 23. februar 2026), højeste er 375 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 360 kr.

Den nuværende pris på 356 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Blyfri loddetin 0,5mm 250g på spoler, Cu0,7 Si, flus 5013 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026356 kr2 kr (1%)
9. maj 2026354 kr
7. maj 2026353,13 kr
6. maj 2026354 kr
21. apr. 2026353,13 kr1,13 kr (0%)
13. apr. 2026352 kr3 kr (1%)
4. mar. 2026349 kr4,13 kr (1%)
1. mar. 2026353,13 kr4,13 kr (1%)
23. feb. 2026349 kr1 kr (0%)
19. feb. 2026350 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret