Gå til hovedindhold

BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier

BluestarOlie & KemikaliespildEAN: 5709780000020
Pris: 2.137,95 kr
1 forhandler

Sammenlign priser på BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2137.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier
2.137,95 kr
Til butik
BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier billede

Produktinformation

Ligesom med måtterne fås universalrullerne i flere forskellige udformninger - kontakt kundeservice. Den forstærkede SMS overflade betyder, at rullerne er velegnede til at placere forebyggende, da den muliggør gang og lettere kørsel med palleløfter, vogne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bluestar
Kategori: Olie & Kemikaliespild
EAN: 5709780000020
Varenr.: 47367158301009

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten2.137,95 kr2.137,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier

PriceData har fulgt prisen på BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier i 155 dage. Den nuværende pris er 2.137,95 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for BlueStar Universalrulle SMS Grå Kraftig 192 L 1610420 | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olier de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. dec. 20252.137,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret