Gå til hovedindhold

BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild

BluestarRedskaberEAN: 5709057178834
Pris fra 1.279,48 krtil 2.520 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 1.240,52 kr (49% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1279.48 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild
1.279,48 kr
Til butik
BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild billede

Produktinformation

BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stkDen Kraftige Gul BlueStar Kemimåtte er den ideelle løsning til håndtering af kemikaliespild. Den gule farve fungerer som en advarsel om den potentielle fare ved efterfølgende håndtering af aff...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bluestar
Kategori: Olie & Kemikaliespild
EAN: 5709057178834
Varenr.: 47367143686481
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kemimåtte gul kraftig FF 40X50cm pk/100
2.520 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Sikkerhedsgiganten1.279,48 kr1.279,48 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.520 kr2.520 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild

PriceData har fulgt prisen på BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.279,48 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 2.526 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.910 kr.

Den nuværende pris på 1.279,48 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 49% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for BlueStar Kemimåtte KFF Kraftig Gul 40 x 50 cm 100 Liter 100 stk | Olie & Kemikaliespild | DISCOUNT | Olie & Kemikaliespild de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.279,48 kr1.240,52 kr (49%)
24. maj 20262.520 kr1.240,52 kr (97%)
21. maj 20261.279,48 kr1.246,52 kr (49%)
20. maj 20262.526 kr6 kr (0%)
19. maj 20262.520 kr1.240,52 kr (97%)
18. maj 20261.279,48 kr1.240,52 kr (49%)
16. maj 20262.520 kr1.240,52 kr (97%)
12. maj 20261.279,48 kr1.240,52 kr (49%)
11. maj 20262.520 kr1.240,52 kr (97%)
4. maj 20261.279,48 kr1.240,52 kr (49%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret