Gå til hovedindhold

Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm

BloomingvilleVæghylder og smalle hylder16 opbevaringsrumHjemmeindretningEAN: 5711173318469

Bloomingville Tilo væghylde i genanvendt træ med 16 rum. Perfekt til opbevaring af kopper, småting og dekorative genstande med rustik charme. Læs mere

Pris fra 576 krtil 978 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 402 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 549 kr 13. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 576 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Tilo Shelf Brown Wood (82064059)
576 kr
Til butik
Gå til Naga A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Kophylde / væghylde / sættekasse, genanvendt træ
599 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Tilo væghylde, Brun, Genanvendt træ, 70x70x10cm
-19%649 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm
-16%672 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ
978 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK576 kr615 krKøb
2Naga A/S599 kr599 krKøb
3Bolig & Haven649 kr649 krKøb
4Rikki Tikki Shop672 kr672 krKøb
5CS MEGASTORE DK978 kr1.177 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Bloomingville Tilo væghylde

Bloomingville

Bloomingville Tilo væghylde i genanvendt træ med 16 rum. Perfekt til opbevaring af kopper, småting og dekorative genstande med rustik charme.

• væghylde
• kophylde
• sættekasse
• træhylde
• bloomingville hylde
• opbevaringshylde
• tilo hylde
• Hjemmeindretning
• 16 opbevaringsrum

Beskrivelse

Bloomingville Tilo væghylde er en elegant opbevaringsløsning lavet af genanvendt træ med 16 små rum. Hylden måler 70x70x10cm og tilføjer rustik charme til ethvert rum. Perfekt som kophylde, til udstilling af nips eller små planter. Det naturlige træmateriale med brune nuancer gør hver hylde unik. Vægbeslag er inkluderet og hylden kan bære op til 1,5 kg per rum. En alsidig og stilfuld løsning der bringer varme og hygge til køkken, stue eller entre.

Specifikationer

farve:Brun naturlig finish
antal_rum:16
materiale:Genanvendt træ
behandling:Bejdse og voks
vægbeslag:Inkluderet
dimensioner:70x70x10 cm
vægt_total:6 kg
vægt_per_rum:1,5 kg max
rum_størrelse:Ca. 16 cm højde

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor meget kan hvert rum bære?

Hvert af de 16 rum kan bære maksimalt 1,5 kg, så den er perfekt til kopper, små vaser og nips.

Er vægbeslag inkluderet?

Ja, alle nødvendige vægbeslag følger med så du kan hænge hylden op med det samme.

Varierer træets udseende?

Ja, da den er lavet af genanvendt træ kan farve og træstruktur variere, hvilket gør hver hylde unik.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm i 175 dage. Laveste pris i perioden er 549 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 565 kr.

Den nuværende pris på 576 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L70xH70xW10 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026576 kr26,05 kr (5%)
29. maj 2026549,95 kr26,05 kr (5%)
28. maj 2026576 kr26,05 kr (5%)
24. maj 2026549,95 kr26,05 kr (5%)
23. maj 2026576 kr26,05 kr (5%)
15. maj 2026549,95 kr
13. maj 2026549 kr
12. maj 2026549,95 kr
7. maj 2026549 kr
5. maj 2026549,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret