Gå til hovedindhold

Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm

BloomingvilleTøj- og klædeskabeEAN: 5711173284467
Pris fra 210 krtil 233 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 199 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 210 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Rudy knagerække 42 cm Brun/Multi
-25%210 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Rudy knagerække 42 cm Brun/Multi billede

Produktinformation

Bloomingville Rudy knagerække 42 cm Brun/Multi

Produktspecifikationer

Kategori: Kroge & knager
EAN: 5711173284467
Varenr.: 511154-01
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Rudy Knagerække Til Børn - Brun - Fyrretræ
219,95 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm
-18%229 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm billede

Produktinformation

Rudy Knagerækken fra Bloomingville MINI lavet af fyrretræ og dekoreret med bolsjer og slikkepinde i forskellige farver og former. Knagerækken er oplagt at have på børneværelset, hvor du kan hænge barnets små jakker, tasker eller andre små accessories. Kna...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Brun
EAN: 5711173284467
Varenr.: BLO82052986
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Rudy Knagerække, Multifarvet, FSC®100%, MDF
233 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK210 kr259 krKøb
2Gucca.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Rikki Tikki Shop229 kr229 krKøb
4CS MEGASTORE DK233 kr272 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 207 kr.

Den nuværende pris på 210 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bloomingville - Rudy Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF, L42xH14xW7 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026210 kr10 kr (5%)
28. maj 2026220 kr10 kr (5%)
14. apr. 2026210 kr1 kr (0%)
13. apr. 2026209 kr10 kr (5%)
11. apr. 2026199 kr10 kr (5%)
10. apr. 2026209 kr10 kr (5%)
6. apr. 2026199 kr10 kr (5%)
4. apr. 2026209 kr10 kr (5%)
28. mar. 2026199 kr17 kr (8%)
17. mar. 2026216 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret