Gå til hovedindhold

Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik

Pris fra 51 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 48,95 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 51 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Nini kop 10 cl Rosa-gul
-54%51 kr
Før 110 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Nini kop 10 cl Rosa-gul billede

Produktinformation

Bloomingville Nini kop 10 cl Rosa-gul

Produktspecifikationer

Kategori: Kaffekopper
EAN: 5711173294800
Varenr.: 636030-01
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Nini Cup - Rose - Stoneware
73 kr
Til butik
Bloomingville - Nini Cup - Rose - Stoneware billede

Produktinformation

Nini Cup fra Bloomingville er en stentøjskop i pink, blå og røde nuancer med et unikt glasurmønster. Den har et praktisk håndtag, er velegnet til både varme og kolde drikke og er nem at opbevare. Hver kop er unik og tilføjer et farverigt touch til borddækningen.

Produktspecifikationer

Kategori: Koekkentilbehoer
Artikel nr.: 82057557
EAN: 5711173294800
Varenr.: 3405134
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Nini Kop, Rosa, Stentøj, D6,5xH5 cm
-20%87 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE MINI Nini Kop, Rosa, Stentøj
99 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK51 kr100 krKøb
2Proshop DK73 kr112 krKøb
3Rikki Tikki Shop87 kr87 krKøb
4Boboonline.dk99 kr99 krKøb
5Gucca.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik i 180 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 28. december 2025), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 59 kr.

Den nuværende pris på 51 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Bloomingville - Nini Kop Til Børn - Rosa - Stentøj Keramik de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202651 kr18 kr (26%)
29. maj 202669 kr18 kr (35%)
27. maj 202651 kr18 kr (26%)
25. maj 202669 kr18 kr (35%)
1. maj 202651 kr8 kr (14%)
30. apr. 202659 kr8 kr (16%)
24. apr. 202651 kr8 kr (14%)
23. apr. 202659 kr8 kr (16%)
13. apr. 202651 kr22 kr (30%)
11. apr. 202673 kr22 kr (43%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret