Gå til hovedindhold

Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf

BloomingvilleBøjlerEAN: 5711173298402
Pris fra 159,95 krtil 299,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf
159,95 kr
Til butik
Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf billede

Produktinformation

Miou Knagerækken, fra Bloomingville Mini, er sjov og hyggelig med sit cirkusmotiv. Knagerækken er...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|børneværelset|børnemøbler
EAN: 5711173298402
Varenr.: 660615
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Miou Knagerække, Brun, FSC®100%, MDF
-33%168 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI - Miou Knagerække, Brun, FSC100%, MDF
-20%199 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville MINI - Miou Knagerække, Brun, FSC100%, MDF billede

Produktinformation

Miou Knagerækken er sjov og hyggelig med sit cirkusmotiv Knagerækken leveres i en fin gaveæske. Der er 4 knager og pladens cirkusmotiv har forskellige artister, dyr og figurer. mål: W: 6cm, H: 16cm, L: 42cm

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173298402
Varenr.: 50020305305930
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Knagerække - 42x16x6 - Miou - Brun
299,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb
2Rikki Tikki Shop168 kr168 krKøb
3Bolig & Haven199 kr199 krKøb
4Kids-world.dk299,95 kr299,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf i 128 dage. Laveste pris i perioden er 159,95 kr (registreret d. 14. april 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 159,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Bloomingville Mini - Miou Knagerække Til Børn - Brun - Mdf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026159,95 kr8,05 kr (5%)
28. maj 2026168 kr8,05 kr (5%)
14. apr. 2026159,95 kr39,05 kr (20%)
13. apr. 2026199 kr19,05 kr (11%)
27. mar. 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
26. mar. 2026199 kr19,05 kr (11%)
8. mar. 2026179,95 kr19,05 kr (10%)
7. mar. 2026199 kr19,05 kr (11%)
2. mar. 2026179,95 kr10 kr (6%)
17. feb. 2026169,95 kr29,05 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret