Gå til hovedindhold

Bloomingvillemini Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil

BloomingvilleminiIndretningEAN: 5711173267309
Pris fra 864 krtil 1.099 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 640 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 864 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Lue Puf, Rød, Polyester, D37xH30 cm
-14%864 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Lue Puf, Rød, Polyester, D37xH30 cm billede

Produktinformation

Lue Puf fra Bloomingville MINI er et flot og hyggeligt møbel til børneværelset. Puffen er lavet af polyesterstof og har en svampeform. Puffen kan bruges som fodstøtte eller stol og har et fantastisk rød-hvidt mønster.

Produktspecifikationer

Farve: Rød
EAN: 5711173267309
Varenr.: BLO82048762
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville MINI Lue Puf, Rød, Polyester
-10%899 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville MINI Lue Puf, Rød, Polyester billede

Produktinformation

Lue Puf fra Bloomingville MINI Puffen er et flot og hyggeligt møbel til børneværelset. Puffen er lavet af polyesterstof og har en svampeform. Puffen kan bruges som fodstøtte eller stol og har et fantastisk rød-hvidt mønster. Mål: H: 30cm, D: 37cm

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173267309
Varenr.: 49184884818250
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Lue Puf - Rød
999 kr
Til butik
Bloomingville Mini Lue Puf - Rød billede

Produktinformation

Lue puffen er et flot og hyggeligt møbel til børneværelset. Puffen er lavet af polyester og er formet som en champignon. Puffen kan bruges som en fodstøtte eller stol og har et fantastisk rødt/hvidt mønster.Størrelse: Ø: 37 x H: 30 cm.

Produktspecifikationer

Kategori: 696
EAN: 5711173267309
Varenr.: 5fe9928c-ca2d-419b-a622-3477508584c9
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Lue Puf - Rød
999 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop864 kr864 krKøb
2Bolig & Haven899 kr899 krKøb
3Pixizoo DK999 kr999 krKøb
4BabySam DK999 kr999 krKøb
5CS MEGASTORE DK1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil i 181 dage. Laveste pris i perioden er 640 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 864 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 754 kr.

Den nuværende pris på 864 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Bloomingville Mini Lue Puf – Blød rød puf i bamset tekstil de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026864 kr104,05 kr (14%)
29. maj 2026759,95 kr104,05 kr (12%)
28. maj 2026864 kr104,05 kr (14%)
25. maj 2026759,95 kr
15. maj 2026759 kr
14. maj 2026759,95 kr104,05 kr (12%)
13. maj 2026864 kr104,05 kr (14%)
12. maj 2026759,95 kr
3. maj 2026759 kr
30. apr. 2026759,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret