Gå til hovedindhold

Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå

BloomingvilleIndretningEAN: 5711173330195
Pris fra 107 krtil 159,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 52,95 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 91 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Lazzario Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld
107 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Lazzario Plaid, Multifarvet, Genanvendt Bomuld billede

Produktspecifikationer

Kategori: Plaider & Tæpper
Farve: 2
Artikel nr.: 82066430
EAN: 5711173330195
Varenr.: 25827729
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Lazzario Plaid - Cotton - 160x130 cm - Blue
107 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Lazzario Plaid, Blå, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm
-24%129 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Lazzario Plaid, Blå, Genanvendt Bomuld, L160xW130 cm billede

Produktinformation

Lazzario Plaiden fra Bloomingville tilfører en hyggelig og indbydende atmosfære til enhver indretning med sit stribede, geometriske mønster i varme farver. Plaiden er lavet af genanvendt bomuld, og er afsluttet med frynser. Plaiden er ikke kun et funktion...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Farve: Blå
EAN: 5711173330195
Varenr.: BLO82066430
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2Proshop DK107 kr146 krKøb
3Rikki Tikki Shop129 kr129 krKøb
4Gucca.dk159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå i 184 dage. Laveste pris i perioden er 91 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 16% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Bloomingville - Lazzario Plaid - Genanvendt Bomuld - 160x130 Cm - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026107 kr5 kr (5%)
15. maj 2026102 kr10 kr (11%)
14. maj 202692 kr27 kr (23%)
19. apr. 2026119 kr20 kr (14%)
31. mar. 2026139 kr19 kr (16%)
19. mar. 2026120 kr29 kr (32%)
18. mar. 202691 kr29 kr (24%)
20. feb. 2026120 kr12 kr (9%)
15. feb. 2026132 kr7 kr (5%)
16. dec. 2025139 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret