Gå til hovedindhold

BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal

BloomingvilleLoungestoleEAN: 5711173305483
Pris fra 1.758 krtil 3.999 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 2.241 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.508 kr 17. mar.

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1758 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Hampton Loungestol, Sort, Metal
1.758 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Hampton Loungestol, Sort, Metal billede

Produktspecifikationer

Kategori: Loungestole
Farve: 2
Artikel nr.: 82059681
EAN: 5711173305483
Varenr.: 25729788
Gå til Tendensshop
TrustScore 2.5 ud af 52,5
Hampton Loungestol - Sort, Metal - Bloomingville
-20%1.919 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hampton Loungestol - Sort, Metal - Bloomingville billede

Produktinformation

Hampton Loungestolen fra Bloomingville er i et enkelt og smukt design. Kombinationen af akacietræ, sort metal, flettet snor og de lyse hynder, skaber et stilfuldt udtryk. Loungestolens lette konstruktion gør den let at flytte rundt efter behov, så du kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lænestole og liggestole
EAN: 5711173305483
Varenr.: 52105446883661
Gå til Trenddo
TrustScore 0 ud af 50,0
Hampton Loungestol - Sort, Metal - Bloomingville
-20%1.919 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hampton Loungestol - Sort, Metal - Bloomingville billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lænestole og liggestole
EAN: 5711173305483
Varenr.: 51673802834258
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Hampton Loungestol, Sort, Metal, L65xH76xW68 cm
-16%2.018 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal
2.029 kr
Til butik
Gå til Hoejgaardbrugskunst.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE HAMPTON LOUNGESTOL - 65
2.300 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Hampton Loungestol Metal Sort 76x65 cm 2 stk
-17%3.999 kr
Før 4.798 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK1.758 kr1.957 krKøb
2Tendensshop1.919 kr1.919 krKøb
3Trenddo1.919 kr1.919 krKøb
4Rikki Tikki Shop2.018 kr2.018 krKøb
5Boboonline.dk2.029 kr2.029 krKøb
6Hoejgaardbrugskunst.dk2.300 kr2.300 krKøb
7Bolig & Haven3.999 kr3.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal i 185 dage. Laveste pris i perioden er 1.508 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 2.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.862 kr.

Den nuværende pris på 1.758 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for BLOOMINGVILLE Hampton udendørs loungestol, m. armlæn, hynder - akacietræ og sort flettet snor/metal de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20261.758 kr72 kr (4%)
20. mar. 20261.830 kr174 kr (9%)
19. mar. 20262.004 kr25 kr (1%)
18. mar. 20262.029 kr521 kr (35%)
17. mar. 20261.508 kr521 kr (26%)
4. mar. 20262.029 kr230 kr (13%)
3. mar. 20261.799 kr230 kr (11%)
2. mar. 20262.029 kr230 kr (13%)
25. feb. 20261.799 kr70 kr (4%)
23. jan. 20261.729 kr420 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret