Gå til hovedindhold

Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul

BloomingvilleTæpperEAN: 5711173347094
Pris fra 806 krtil 999,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 193,95 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 628 kr 17. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 806 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Sun Tæppe, Gul, Uld, D110 cm
-19%806 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Sun Tæppe, Gul, Uld, D110 cm billede

Produktinformation

Sun Tæppet fra Bloomingville MINI er lavet af uld og har et rundt design med et venligt solmotiv. De varme nuancer og det bløde udtryk gør tæppet til en hyggelig tilføjelse til børneværelset.

Produktspecifikationer

Farve: Gul
EAN: 5711173347094
Varenr.: BLO82062074
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Sun Uldtæppe - Gul
999 kr
Til butik
Bloomingville Mini Sun Uldtæppe - Gul billede

Produktinformation

Sun Tæppet fra Bloomingville MINI er lavet af uld og har et rundt design med et venligt solmotiv. De varme nuancer og det bløde udtryk gør tæppet til en hyggelig tilføjelse til børneværelset. Diameter: 110 cm.

Produktspecifikationer

Kategori: 598
EAN: 5711173347094
Varenr.: 50f25191-13d6-46e9-af81-aa4226b85b17
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Sun Tæppe, Gul, Uld
999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Sun
999 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Sun Uldtæppe - Gul
999 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop806 kr806 krKøb
2Pixizoo DK999 kr999 krKøb
3CS MEGASTORE DK999 kr1.038 krKøb
4Proshop DK999 kr1.038 krKøb
5BabySam DK999 kr999 krKøb
6Kids-world.dk999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul i 180 dage. Laveste pris i perioden er 628 kr (registreret d. 17. marts 2026), højeste er 999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 727 kr.

Den nuværende pris på 806 kr er 11% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Bloomingville Gulvtæppe - 110 cm - Sun - Uld - Gul de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026806 kr136,05 kr (20%)
29. maj 2026669,95 kr136,05 kr (17%)
28. maj 2026806 kr136,05 kr (20%)
24. maj 2026669,95 kr329,05 kr (33%)
23. maj 2026999 kr329,05 kr (49%)
14. maj 2026669,95 kr136,05 kr (17%)
13. maj 2026806 kr136,05 kr (20%)
21. apr. 2026669,95 kr130,05 kr (16%)
20. apr. 2026800 kr130,05 kr (19%)
14. apr. 2026669,95 kr120,05 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret