Gå til hovedindhold

BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24)

BloomingvilleIndretningEAN: 5711173351664
Pris fra 689,95 krtil 1.179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 489,05 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 689.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Bogreol - Graphia - Hvid - Mdf - 30x60 Cm
689,95 kr
Til butik
Bloomingville Bogreol - Graphia - Hvid - Mdf - 30x60 Cm billede

Produktinformation

Graphia bogreolen fra Bloomingville er fremstillet i MDF og designet med en hvid front kombineret...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|møbler|reoler
EAN: 5711173351664
Varenr.: 739566
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Graphia
691 kr
Til butik
Bloomingville Graphia billede

Produktinformation

Graphia-reolen fra Bloomingville er lavet af MDF med en hvid front og en kontrasterende bagside i mørkerød. Reolen har et grafisk og moderne udtryk og kan bruges både vandret og lodret - perfekt til opbevaring af bøger og Deco.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82062907
EAN: 5711173351664
Varenr.: 3400601
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Graphia Bogreol, Hvid, MDF, L30xH60xW24 cm
-17%825 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Graphia Bogreol, Hvid, MDF, L30xH60xW24 cm billede

Produktinformation

Graphia Bogreolen fra Bloomingville er lavet i MDF med en hvid front og en kontrastfarvet bagbeklædning i mørkerød. Reolen har et grafisk og moderne udtryk og kan anvendes både vandret og lodret perfekt til opbevaring af bøger og dekorationer.

Produktspecifikationer

Farve: Hvid
EAN: 5711173351664
Varenr.: BLO82062907
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Bloomingville - Graphia Bogreol MDF Hvid 60x30x24 cm
999 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24)
1.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk689,95 kr689,95 krKøb
2Proshop DK691 kr730 krKøb
3Rikki Tikki Shop825 kr825 krKøb
4Bolig & Haven999 kr999 krKøb
5Boboonline.dk1.179 kr1.179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24)

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24) i 135 dage. Laveste pris i perioden er 680 kr (registreret d. 20. januar 2026), højeste er 960 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 736 kr.

Den nuværende pris på 689,95 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for BLOOMINGVILLE Graphia vægreol, rektangulær - hvid og mørkerød MDF (L30xH60xB24) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026689,95 kr1,05 kr (0%)
28. maj 2026691 kr1,05 kr (0%)
24. maj 2026689,95 kr1,05 kr (0%)
23. maj 2026691 kr1,05 kr (0%)
14. maj 2026689,95 kr1,05 kr (0%)
13. maj 2026691 kr1,05 kr (0%)
8. maj 2026689,95 kr1,05 kr (0%)
7. maj 2026691 kr269 kr (28%)
28. apr. 2026960 kr150 kr (19%)
18. apr. 2026810 kr150 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret