Gå til hovedindhold

Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4

BloomingvilleMøblerEAN: 5711173350186
Pris fra 439 krtil 479 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 422,1 kr 7. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Deana Krus, Multifarvet, Stentøj
439 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Deana Krus, Multifarvet, Stentøj billede

Produktspecifikationer

Kategori: Krus & Kopper
Farve: 2
Artikel nr.: 82072422
EAN: 5711173350186
Varenr.: 25728558
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville Krus - Deana - Blå - Stentøj - Sæt Med 4 - 380 Ml
439,95 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Deana krus, m. hank - blå stentøj (D8,5xH9) (sæt af 4)
469 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Deana krus, m. hank - blå stentøj (D8,5xH9) (sæt af 4) billede

Produktinformation

Deana Kruset fra Bloomingville er et sæt af 4 krus i stentøj med en reaktiv glasur i blå og beige nuancer. Glasuren danner fine lodrette striber og skaber et varierende farvespil. Glasurens natur sikrer, at hvert krus er unikt.

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken / Køkkenalrum
Farve: Blå
EAN: 5711173350186
Varenr.: 120263
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4
-24%479 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK439 kr478 krKøb
2Gucca.dk439,95 kr439,95 krKøb
3Boboonline.dk469 kr469 krKøb
4Rikki Tikki Shop479 kr479 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 i 167 dage. Laveste pris i perioden er 329,95 kr (registreret d. 19. december 2025), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 418 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026439 kr
29. maj 2026439,95 kr29,05 kr (6%)
28. maj 2026469 kr29,05 kr (7%)
24. maj 2026439,95 kr29,05 kr (6%)
23. maj 2026469 kr29,05 kr (7%)
14. maj 2026439,95 kr29,05 kr (6%)
13. maj 2026469 kr29,05 kr (7%)
21. apr. 2026439,95 kr20,05 kr (4%)
20. apr. 2026460 kr20,05 kr (5%)
14. apr. 2026439,95 kr20,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret