Gå til hovedindhold

Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4

BloomingvilleKaffekopper og tekopperEAN: 5711173350179
Pris fra 404 krtil 629 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 225 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 360 kr 4. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 404 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Deana krus 4 pak Brun
-38%404 kr
Før 655 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Deana krus 4 pak Brun billede

Produktinformation

Bloomingville Deana krus 4 pak Brun

Produktspecifikationer

Kategori: Kaffekopper
EAN: 5711173350179
Varenr.: 652063-01
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Deana - Grå - Krus - Stentøj Keramik - 4 Stk.
439,95 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Deana krus, m. hank - brun stentøj (D8,5xH9) (sæt af 4)
469 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Deana krus, m. hank - brun stentøj (D8,5xH9) (sæt af 4) billede

Produktinformation

Deana Kruset fra Bloomingville er et sæt af 4 krus i stentøj med en reaktiv glasur i brune og gyldne nuancer. Glasuren danner lodrette striber og skaber varierende farveudtryk. Glasurens natur sikrer, at hvert krus er unikt.

Produktspecifikationer

Kategori: Køkken / Køkkenalrum
Farve: Brun
EAN: 5711173350179
Varenr.: 120228
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4
629 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK404 kr453 krKøb
2Gucca.dk439,95 kr439,95 krKøb
3Boboonline.dk469 kr469 krKøb
4Rikki Tikki Shop629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 329,95 kr (registreret d. 8. januar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 394 kr.

Den nuværende pris på 404 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bloomingville - Deana Krus, Multifarvet, Stentøj, D8,5xH9 cm, Set of 4 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026404 kr35,95 kr (8%)
27. maj 2026439,95 kr35,95 kr (9%)
22. maj 2026404 kr35,95 kr (8%)
21. maj 2026439,95 kr35,95 kr (9%)
9. maj 2026404 kr35,95 kr (8%)
8. maj 2026439,95 kr35,95 kr (9%)
26. apr. 2026404 kr35,95 kr (8%)
25. apr. 2026439,95 kr35,95 kr (9%)
13. apr. 2026404 kr35,95 kr (8%)
11. apr. 2026439,95 kr35,95 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret