Gå til hovedindhold

Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm

BloomingvilleKaffekopper og tekopperEAN: 5711173266715
Pris fra 75 krtil 165 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 90 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74 kr 2. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bea krus 25 cl Natur
-55%75 kr
Før 165 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Bea krus 25 cl Natur billede

Produktinformation

Bloomingville Bea krus 25 cl Natur

Produktspecifikationer

Kategori: Kaffekopper
EAN: 5711173266715
Varenr.: 636024-01
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Kop "Bea" creme m/ grene - Bloomingville
105 kr
Til butik
Kop "Bea" creme m/ grene - Bloomingville billede

Produktinformation

Mål: Dia: 9,5, H: 8,5 cm. Materiale: stentøj Super fin kop fra serien Bea fra Bloomingville. Koppen er lavet af stentøj i en flot smuk creme farve med motiv af grene. Da motivet er håndmalet vil det variere - hver kop er helt unik:-) Brug kopperne

Produktspecifikationer

Kategori: Krus & kopper
EAN: 5711173266715
Varenr.: 11627
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bea Krus, Natur, Stentøj 250 Ml
-5%109 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK75 kr124 krKøb
2Mostersskur.dk105 kr105 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør109 kr109 krKøb
4Rikki Tikki Shop165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 105 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Bloomingville - Bea Kop, Natur, Stentøj, D9,5xH8,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202675 kr30 kr (29%)
25. maj 2026105 kr17 kr (19%)
24. maj 202688 kr13 kr (17%)
22. maj 202675 kr1 kr (1%)
2. maj 202674 kr1 kr (1%)
13. apr. 202675 kr24 kr (24%)
11. apr. 202699 kr24 kr (32%)
7. mar. 202675 kr5 kr (6%)
6. mar. 202680 kr5 kr (7%)
18. feb. 202675 kr30 kr (29%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret