Gå til hovedindhold

Vanilla COPENHAGEN Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR

Vanilla COPENHAGENBadetøjEAN: 5710098004501

Sammenlign priser på Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153.97 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blebadebuks neopren - BLÅ - 3-4 ÅR
-30%153,97 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blebadebuks neopren - BLÅ - 3-4 ÅR billede

Produktinformation

Neopren ble- badebuks fra Vanilla Copenhagen Ocean Collection. Produceret i blød neopren Ble- badebuks med høj tætsiddende talje og rib ved ben. Produceret i blød neopren, som lever op til krav ved badning i bassin og svømmehal. Slut med at der ske mindre uheld og lækage i badevandet, Ble- badebukserne sidder helt tæt til huden og forældrene skal derfor ikke koncentrere sig om, at der sker en lille svupser i badevandet. Den kan både bruges med eller uden badeble, fordelen ved at bruge en badeble sammen med vores neopren badebuks er ved større lækage samt at badebukserne er nemmere at holde rene. Produceret i høj smidigt kvalitet 2 mm neopren, er anti-bakterielle og har en god ergonomisk pasform, hvilket gør at de både er sikre og komfortable for børnene at have på. Neopren badebukserne har et praktisk UV filter på SPF 50+, så barnet er godt beskyttet mod solens skadelige UV-stråler. Neoprenbuksen er tætsiddende rib i talje og på ben, der gør at stoffet sidder helt tæt til huden.   Praktisk kort info: *Neoprenen har indbygget SPF 50+ solbeskyttelse * 100% tætsiddende ved brug af korrekt størrelse * Bevæger sig med dit barn * 100% fri for phtalater og latex * Undgå sollys og tørring på og ved varmekilder * Der er ingen elastik i linningen, så du vil ikke opleve at dit barn får mærker. Vaskeinstruktion: Håndvask i 30 grader. Størrelsesguide: XS: 0-3 måneder S: 3-6 måneder M: 6-12 måneder L: 12-24 måneder XL: 24-36 måneder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: 211
Størrelse: 3-4 ÅR
EAN: 5710098004501
Varenr.: 3f18520d-b4eb-4d59-9965-2b375961e46f
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR
-30%153,97 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR billede

Produktinformation

Neopren ble- badebuks fra Vanilla Copenhagen Ocean Collection. Produceret i blød neopren Ble- badebuks med høj tætsiddende talje og rib ved ben. Produceret i blød neopren, som lever op til krav ved badning i bassin og svømmehal. Slut med at der ske mindre uheld og lækage i badevandet, Ble- badebukserne sidder helt tæt til huden og forældrene skal derfor ikke koncentrere sig om, at der sker en lille svupser i badevandet. Den kan både bruges med eller uden badeble, fordelen ved at bruge en badeble sammen med vores neopren badebuks er ved større lækage samt at badebukserne er nemmere at holde rene. Produceret i høj smidigt kvalitet 2 mm neopren, er anti-bakterielle og har en god ergonomisk pasform, hvilket gør at de både er sikre og komfortable for børnene at have på. Neoprenbuksen er tætsiddende rib i talje og på ben, der gør at stoffet sidder helt tæt til huden.   Praktisk kort info: * 100% tætsiddende ved brug af korrekt størrelse * Bevæger sig med dit barn * 100% fri for phtalater og latex * Undgå sollys og tørring på og ved varmekilder * Der er ingen elastik i linningen, så du vil ikke opleve at dit barn får mærker. Vaskeinstruktion: Håndvask i 30 grader. Størrelsesguide: XS: 0-3 måneder S: 3-6 måneder M: 6-12 måneder L: 12-24 måneder XL: 24-36 måneder...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Blebadebukser
Materiale: 80%Neopren10%polye10%nylon
Størrelse: 3-4 ÅR
EAN: 5710098004501
Varenr.: 3f18520d-b4eb-4d59-9965-2b375961e46f

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK153,97 kr153,97 krKøb
2BabySam DK153,97 kr153,97 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR

PriceData har fulgt prisen på Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR i 182 dage. Laveste pris i perioden er 149,96 kr (registreret d. 7. april 2026), højeste er 219,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 153,97 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Blebadebuks neopren - BLUE - 3-4 ÅR de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026153,97 kr65,98 kr (30%)
20. apr. 2026219,95 kr54,99 kr (33%)
10. apr. 2026164,96 kr15 kr (10%)
7. apr. 2026149,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret