Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499104844
Pris fra 663 krtil 825 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 162 kr (20% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 663 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø75 mm
663 kr
Til butik
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø75 mm billede

Produktinformation

Blücher boligafløb med vandret udløb til beton- og klinkegulve. DataUdløb: Ø75 mmMembran: NejSideindløb: 0 stk.Ramme: Kvadratisk Bemærk: Vandlås medfølger ikke og skal bestilles seperat.

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Afløb
Størrelse: 75 mm
EAN: 5705499104844
Varenr.: 153327113
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål
663 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 75 mm afløbsskål til beton, uden studs, vandret, lav
703,3 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø75 mm
709 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål
722 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 75 mm afløbsskål til beton, uden studs, vandret, lav
808 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (75 mm) - til beton og fliser
825 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø75 mm
825 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS663 kr663 krKøb
2Elvvs.dk663 kr663 krKøb
3EL-GROSSISTEN703,3 kr703,3 krKøb
4CompletVVS709 kr709 krKøb
5Proshop DK722 kr761 krKøb
6CS MEGASTORE DK808 kr847 krKøb
7WATTOO.DK825 kr825 krKøb
8BilligVVS DK825 kr825 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål i 138 dage. Laveste pris i perioden er 663 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 709 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 681 kr.

Den nuværende pris på 663 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med vandret Ø75 mm afløb. Til beton & fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026663 kr33 kr (5%)
29. maj 2026696 kr7,3 kr (1%)
28. maj 2026703,3 kr26,3 kr (4%)
25. maj 2026677 kr26,3 kr (4%)
24. maj 2026703,3 kr25,3 kr (4%)
23. maj 2026678 kr1 kr (0%)
12. maj 2026677 kr1 kr (0%)
6. maj 2026678 kr31 kr (4%)
5. maj 2026709 kr31 kr (5%)
29. apr. 2026678 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret