Gå til hovedindhold

Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499401608
Pris fra 194 krtil 245 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 190 kr 30. maj

Sammenlign priser på Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 194 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher grenrør 87,5° 50 mm rustfri
194 kr
Til butik
Blücher grenrør 87,5° 50 mm rustfri billede

Produktinformation

GRENRØR 87.5°, Ø50/50MM- Rør: Ø50mm, Grenrør: Ø50mm- Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301 Tekniske specifikationer: Bredde (mm): 110Højde (mm): 70Vægt (kg): 0,27Længde (mm): 150

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 830.050.050
EAN: 5705499401608
Varenr.: 2900884
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301
199 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ø 50 x 50 mm x 87,5° Grenrør rustfri AISI304/EN1.4301 BLÜCHER
202,24 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe grenrør, 87,5°, Ø50x50 mm, rustfrit stål
215 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Grenrør 87,5 Grader Ø50X50Mm Aisi304
238,18 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Grenrør 87,5 grader ø50x50mm aisi304
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK194 kr233 krKøb
2CS MEGASTORE DK199 kr238 krKøb
3EL-GROSSISTEN202,24 kr202,24 krKøb
4BilligVVS DK215 kr215 krKøb
5Billigelogvvs.dk238,18 kr238,18 krKøb
6MaintainIt245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 190 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 209 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 201 kr.

Den nuværende pris på 194 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Blücher rustfri 87,5 grader grenrør Ø50-50 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026194 kr4 kr (2%)
30. maj 2026190 kr4 kr (2%)
29. maj 2026194 kr8,24 kr (4%)
24. maj 2026202,24 kr
23. maj 2026203 kr
10. maj 2026202,24 kr1,76 kr (1%)
5. maj 2026204 kr1 kr (0%)
4. maj 2026205 kr1 kr (0%)
2. maj 2026204 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026205 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret