Gå til hovedindhold

Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301

BlücherSanitetEAN: 5705499401240
Pris fra 161,28 krtil 245 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 83,72 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 155 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 161.28 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BØJNING 30 GRADER Ø75MM AISI304
161,28 kr
Til butik
BØJNING 30 GRADER Ø75MM AISI304 billede

Produktinformation

BØJNING 30° -Diameter: Ø75 mm -Rustfrit stål: AISI304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
EAN: 5705499401240
Varenr.: 15844080746831
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301
167 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher bøjning 30° 75 mm rustfri
167 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe 30 ° bøjning, Ø75 mm
183 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bøjning 30 Grader Ø75Mm Aisi304
189,92 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Bøjning 30 grader ø75mm aisi304
195 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher EuroPipe afløbsbøjning, 30°, Ø75 mm, rustfrit stål
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN161,28 kr161,28 krKøb
2CS MEGASTORE DK167 kr206 krKøb
3Proshop DK167 kr206 krKøb
4Elvvs.dk183 kr183 krKøb
5Billigelogvvs.dk189,92 kr189,92 krKøb
6MaintainIt195 kr195 krKøb
7BilligVVS DK245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301

PriceData har fulgt prisen på Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 i 164 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 4. april 2026), højeste er 173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 161,28 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Blücher rustfri 30 grader bøjning Ø75 mm - AISI304/EN1.4301 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026161,28 kr7,72 kr (5%)
23. maj 2026169 kr7,72 kr (5%)
10. maj 2026161,28 kr10,72 kr (6%)
6. maj 2026172 kr1 kr (1%)
5. maj 2026173 kr1 kr (1%)
3. maj 2026172 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026173 kr18 kr (12%)
4. apr. 2026155 kr5 kr (3%)
29. mar. 2026160 kr8 kr (5%)
2. mar. 2026168 kr7 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret