Gå til hovedindhold

Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål

BlücherSanitetEAN: 5705499101744
Pris fra 104 krtil 178 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLUCHER rist Vienna 140 x140 mm uden skruehul
104 kr
Til butik
BLUCHER rist Vienna 140 x140 mm uden skruehul billede

Produktspecifikationer

Mærke: BLÜCHER
Kategori: Gulvafløb
Farve: 1
Artikel nr.: 610.150.411
EAN: 5705499101744
Varenr.: 3386466
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
140 mm Blcher rist uden skruehuller
106 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål
106 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
140 mm BLÜCHER rist uden skruehuller
107,79 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher rist 140X140 mm uden skruehul
114 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher 140 mm Blücher rist uden skruehuller
120,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher Vienna rist 140x140 mm. Rustfrit stål
121,25 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål
159 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål
159 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Vienna rist 140x140 mm. Rustfrit stål
178 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK104 kr143 krKøb
2WATTOO.DK106 kr106 krKøb
3LavprisVVS106 kr106 krKøb
4EL-GROSSISTEN107,79 kr107,79 krKøb
5Proshop DK114 kr153 krKøb
6VVS.dk120,75 kr120,75 krKøb
7vvsfittings.dk121,25 kr121,25 krKøb
8BilligVVS DK159 kr159 krKøb
9CompletVVS159 kr159 krKøb
10Elvvs.dk178 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål i 144 dage. Laveste pris i perioden er 85,6 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 104 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Blücher Domestic-140 afløbsrist, 140x140 mm, rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026104 kr2 kr (2%)
27. maj 2026106 kr1 kr (1%)
25. maj 2026105 kr1 kr (1%)
20. maj 2026104 kr1 kr (1%)
19. maj 2026105 kr2,79 kr (3%)
10. maj 2026107,79 kr1,21 kr (1%)
15. mar. 2026109 kr1 kr (1%)
14. mar. 2026110 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026109 kr1 kr (1%)
2. mar. 2026108 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret