Gå til hovedindhold

Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål

BlücherVandlåseEAN: 5705499139587
Pris fra 136 krtil 166,25 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30,25 kr (18% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher vandlås Art Deco
136 kr
Til butik
Blücher vandlås Art Deco billede

Produktinformation

ART DECO VANDLÅS - til indstøb, kan ikke eftermonteres.SmøremembranUdløb: Ø50mm, vandretMateriale: rustfrit stål/PP

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 513.000.050 PP
EAN: 5705499139587
Varenr.: 2949719
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål
142 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
ART DECO VANDLÅS PP TIL BADERUMSRENDE
145,13 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blucher Metal vandlås Art Deco
155 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Art deco vandlås pp til baderumsrende
160 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål
166,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK136 kr175 krKøb
2Elvvs.dk142 kr142 krKøb
3EL-GROSSISTEN145,13 kr145,13 krKøb
4CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
5MaintainIt160 kr160 krKøb
6vvsfittings.dk166,25 kr166,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål i 176 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 144 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Blücher ART DECO vandlås med vandret Ø50 mm udløb, smøremembran. PP/Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 2026136 kr8 kr (6%)
12. maj 2026144 kr8 kr (6%)
20. jan. 2026136 kr1 kr (1%)
2. jan. 2026135 kr1 kr (1%)
1. jan. 2026134 kr1 kr (1%)
31. dec. 2025135 kr1 kr (1%)
20. dec. 2025134 kr2 kr (1%)
17. dec. 2025136 kr2 kr (1%)
15. dec. 2025134 kr2 kr (1%)
13. dec. 2025136 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret