Gå til hovedindhold

Trio Lighting Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp

Trio LightingLamperEAN: 4017807467253
Pris fra 719 krtil 919 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 200 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 719 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Trio Lighting Blake gulvlampe, sort
719 kr
Til butik
Trio Lighting Blake gulvlampe, sort billede

Produktinformation

"Blake fra Trio Lighting er en matsort gulvlampe i et flot design, lavet i metal og til indendørs brug. Trio har sikret dig et flot design, ofte med ekstra muligheder og altid en god kvalitet og fantastiske priser. Blake er ingen undtagelse, hvor du

Produktspecifikationer

Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: 1250x200x300 mm
EAN: 4017807467253
Varenr.: 6644103037
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp
-20%719,2 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp billede

Produktinformation

#html-body [data-pb-style=F0HB3BO]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Blake gulvlampen er moderne og enkel i sit udtryk.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamps
EAN: 4017807467253
Varenr.: 247321
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Trio Lighting Blake genopladelig gulvlampe, sort
759 kr
Til butik
Trio Lighting Blake genopladelig gulvlampe, sort billede

Produktinformation

"Matsort genopladelig gulvlampe Blake fra Trio Lighting er en matsort genopladelig gulvlampe i et flot design, lavet i metal og til indendørs brug. Trio har sikret dig et flot design, ofte med ekstra muligheder og altid en god kvalitet og fantastiske...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Lampetyper
Farve: black
Størrelse: 1250x200x300 mm
EAN: 4017807467253
Varenr.: 6644103037
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Trio Lighting Blake gulvlampe, sort
759 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Trio Lighting Blake gulvlampe, sort
809 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Blake LED Gulvlampe m-sort
899 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Blake LED Gulvlampe m-sort
899 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Trio Lighting Blake gulvlampe med USB, sort
919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl719 kr719 krKøb
2SELTA719,2 kr719,2 krKøb
3LampeGuru.dk759 kr759 krKøb
4LavprisVVS759 kr759 krKøb
5Greenline809 kr809 krKøb
6EL-GROSSISTEN899 kr899 krKøb
7EL-NETSALG899 kr899 krKøb
8BilligVVS DK919 kr919 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp

PriceData har fulgt prisen på Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp i 182 dage. Laveste pris i perioden er 719 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 748 kr.

Den nuværende pris på 719 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Blake gulvlampe sort R42111132 4,5w 350lumen 3000kelvin opladeligt batteri Tre trins dæmp de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026719 kr
30. maj 2026719,2 kr
12. maj 2026719 kr40 kr (5%)
11. maj 2026759 kr40 kr (6%)
24. apr. 2026719 kr40 kr (5%)
23. apr. 2026759 kr40 kr (6%)
2. mar. 2026719 kr36 kr (5%)
1. mar. 2026755 kr36 kr (5%)
25. feb. 2026719 kr7 kr (1%)
18. feb. 2026726 kr6,8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret