Gå til hovedindhold

creativ company Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2

creativ companyHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167187760
Pris fra 62,95 krtil 78 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 15,05 kr (19% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Bladmetal, ark 16x16 cm, sølv, 25ark
-7%62,95 kr
Før 68 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bladmetal, ark 16x16 cm, sølv, 25ark billede

Produktinformation

Features: Colour: Silver Amount: 25 sheets

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Slagmetal / Bladmetal
EAN: 5707167187760
Varenr.: 5707167187760
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2
-13%69,95 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Bladmetal, ark 16 x 16 cm - Sølv, 25 ark
78 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby62,95 kr62,95 krKøb
2Gucca.dk69,95 kr69,95 krKøb
3Nova Nordic A/S78 kr78 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2

PriceData har fulgt prisen på Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2 i 173 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 11. januar 2026), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 62,95 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Bladsølv - 16x16 Cm - Sølv - 25 Ark - 0,625 M2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202662,95 kr3 kr (5%)
29. maj 202659,95 kr3 kr (5%)
16. maj 202662,95 kr15,05 kr (19%)
15. maj 202678 kr15,05 kr (24%)
10. maj 202662,95 kr15,05 kr (19%)
9. maj 202678 kr15,05 kr (24%)
7. maj 202662,95 kr15,05 kr (19%)
30. apr. 202678 kr13,05 kr (20%)
5. apr. 202664,95 kr13,05 kr (17%)
4. apr. 202678 kr13,05 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret