Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm

Black & DeckerSlibemaskinerEAN: 5035048128718
Pris fra 455 krtil 979 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 524 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 455 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER KA88 Bæltesliber 720W
455 kr
Til butik
BLACK+DECKER KA88 Bæltesliber 720W billede

Produktinformation

Szlifierka tasmowa 720w, tasma 75*533mm, pow.pracy

Produktspecifikationer

Artikel nr.: KA88
EAN: 5035048128718
Varenr.: 987702555
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm
503 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker KA88 Båndslber 730w.75x533 mm
533 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BLACK+DECKER KA88 Bæltesliber 720W
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Båndsliber Black & Decker KA88 - 720 W, orange
-2%609 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Båndsliber Black & Decker KA88 - 720 W, orange
-2%629 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Black & Decker Bandslipmaskin 720W (KA88-QS)
-12%744 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Båndsliber 720W
-13%979 kr
Før 1.129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK455 kr455 krKøb
2CS MEGASTORE DK503 kr542 krKøb
3Proshop DK533 kr572 krKøb
4Ultrashop589 kr589 krKøb
5Boligcenter DK609 kr609 krKøb
6Vivas DK629 kr708 krKøb
7Teknikproffset DK744 kr803 krKøb
8Estore DK979 kr979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 455 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 517 kr.

Den nuværende pris på 455 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for BLACK+DECKER KA88 - Bæltesliber - 720 W - 75 x 533 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026455 kr27 kr (6%)
24. maj 2026482 kr13 kr (3%)
23. maj 2026495 kr2 kr (0%)
22. maj 2026497 kr1 kr (0%)
17. maj 2026498 kr1 kr (0%)
16. maj 2026497 kr112 kr (18%)
15. maj 2026609 kr40 kr (6%)
8. maj 2026649 kr141 kr (28%)
3. maj 2026508 kr111 kr (18%)
1. maj 2026619 kr55 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret