Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld

Black & DeckerEAN: 5035048740194
Pris fra 440 krtil 789 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 349 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 440 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER DVC320BRG Støvsuger Håndmodel 35W 0.12liter Rosaguld
440 kr
Til butik
BLACK+DECKER DVC320BRG Støvsuger Håndmodel 35W 0.12liter Rosaguld billede

Produktinformation

BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld

Produktspecifikationer

Artikel nr.: DVC320BRG
EAN: 5035048740194
Varenr.: 999717818
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Støvsuger DVC320BRG Dustbuster
443 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld
477 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BLACK+DECKER DVC320BRG Støvsuger Håndmodel 35W 0.12liter Rosaguld
589 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Black & Decker DVC320BRG håndstøvsuger - rosaguld, poseløs
-1%769 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Black & Decker DVC320BRG håndstøvsuger - rosaguld, poseløs
-1%789 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK440 kr440 krKøb
2Proshop DK443 kr482 krKøb
3CS MEGASTORE DK477 kr516 krKøb
4Ultrashop589 kr589 krKøb
5Boligcenter DK769 kr769 krKøb
6Vivas DK789 kr868 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld i 180 dage. Laveste pris i perioden er 440 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 793 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 547 kr.

Den nuværende pris på 440 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for BLACK+DECKER DVC320BRG - Støvsuger - håndmodel - uden pose - ledningsfri - rosaguld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026440 kr135 kr (23%)
28. maj 2026575 kr1 kr (0%)
27. maj 2026576 kr45 kr (7%)
26. maj 2026621 kr38 kr (6%)
25. maj 2026659 kr41 kr (7%)
24. maj 2026618 kr79 kr (15%)
23. maj 2026539 kr37 kr (7%)
13. maj 2026502 kr67 kr (12%)
9. maj 2026569 kr129 kr (29%)
8. maj 2026440 kr30 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret