Gå til hovedindhold

Black & Decker BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort

Black & DeckerKaffekværneEAN: 8432406080010
Pris fra 133 krtil 301 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 168 kr (56% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 133 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BLACK+DECKER BXCG150E Kaffemølle 150W Sort
133 kr
Til butik
BLACK+DECKER BXCG150E Kaffemølle 150W Sort billede

Produktinformation

BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BXCG150E
EAN: 8432406080010
Varenr.: 1001320673
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort
149 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kaffekværn Black+Decker BXCG150E - 150 W, 50 g
209 kr
Til butik
Kaffekværn Black+Decker BXCG150E - 150 W, 50 g billede

Produktinformation

Fordele ved kaffekværn til hjemmebrygFå friskkværnet kaffe på få sekunder med Black+Decker BXCG150E. Den kompakte elektriske kaffekværn er ideel til daglig brug og giver dig kontrol over mængden til én eller to kopper. Med beholder til 50 g kaffebønner og skarpe knive i rustfrit stål får du jævn formaling til filter, stempelkande eller mokka afhængigt af maletiden.Enkel og praktisk i køkkenetDesignet i sort med gennemsigtigt låg passer diskret på køkkenbordet. Betjeningen er let med trykknap, og enhedslås øger trygheden under brug. Huset i plast gør den nem at håndtere, og rengøringen er ligetil, så du hurtigt er klar til næste bryg.Produkttype: KaffekværnFarve: SortKapacitet kaffebønner: 50 gKnive: Rustfrit stålBetjening: KnapEnhedslås: JaLet at rengøre: JaEffekt: 150 WSpænding: 220–240 VFrekvens: 50–60 HzMateriale kabinet: PlastAntal i pakken: 1...

Produktspecifikationer

Kategori: Kaffekværne
Vægt: 0.82g
EAN: 8432406080010
Varenr.: 1991962
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kaffekværn Black+Decker BXCG150E - 150 W, 50 g
229 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLACK+DECKER Kaffekværn 150W
-17%272 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Coffee Grinder 150W Black
301 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK133 kr133 krKøb
2CS MEGASTORE DK149 kr188 krKøb
3Boligcenter DK209 kr209 krKøb
4Vivas DK229 kr308 krKøb
5Teknikproffset DK272 kr331 krKøb
6Proshop DK301 kr340 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort

PriceData har fulgt prisen på BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort i 180 dage. Laveste pris i perioden er 133 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 271 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 169 kr.

Den nuværende pris på 133 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for BLACK+DECKER BXCG150E - Kaffemølle - 60 ml - 150 W - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026133 kr19 kr (13%)
7. maj 2026152 kr16 kr (10%)
6. maj 2026168 kr16 kr (11%)
13. apr. 2026152 kr2 kr (1%)
10. apr. 2026150 kr2 kr (1%)
9. apr. 2026152 kr2 kr (1%)
31. mar. 2026150 kr31 kr (17%)
29. mar. 2026181 kr3 kr (2%)
26. mar. 2026184 kr87 kr (32%)
16. mar. 2026271 kr118 kr (77%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret