Gå til hovedindhold

Small Foot Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ

Small FootHåndarbejde og hobbyEAN: 4020972034977
Pris fra 81 krtil 89 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Small Foot - Wooden Chalkboard with Colored Crayon
81 kr
Til butik
Small Foot - Wooden Chalkboard with Colored Crayon billede

Produktinformation

Denne nostalgiske tavle med farvet kridt og en svamp er ideel til små noter eller kreativ maling. Den kan hænges op med det vedhæftede bånd.

Produktspecifikationer

Mærke: Small Foot
Kategori: Kreativt Legetoej
Artikel nr.: 3497
EAN: 4020972034977
Varenr.: 3190162
Gå til Minegenverden.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ
89 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK81 kr120 krKøb
2Minegenverden.dk89 kr89 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ

PriceData har fulgt prisen på Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ i 179 dage. Laveste pris i perioden er 79,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Blackboard Farverigt kridt | Tavler og skoleartikler | Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202681 kr1,05 kr (1%)
29. maj 202679,95 kr1,05 kr (1%)
28. maj 202681 kr1,05 kr (1%)
24. maj 202679,95 kr1,05 kr (1%)
23. maj 202681 kr1,05 kr (1%)
14. maj 202679,95 kr1,05 kr (1%)
13. maj 202681 kr1,05 kr (1%)
21. apr. 202679,95 kr1,05 kr (1%)
20. apr. 202681 kr1,05 kr (1%)
14. apr. 202679,95 kr1,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret