Gå til hovedindhold

Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave

Black DiamondFriluftslivEAN: 0793661667063
Pris fra 891 krtil 1.124,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 233,95 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 837 kr 2. maj

Sammenlign priser på Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 891 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Black Diamond Distance Carbon Z Poles Str. 130CM Blå Unisex
-36%891 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Black Diamond Distance Carbon Z Poles Str. 130CM Blå Unisex billede

Produktinformation

Black Diamond Distance Carbon Z Poles - 1000000046493

Produktspecifikationer

Kategori: vandrestave
Størrelse: Str. 130CM
EAN: 0793661667063
Varenr.: 351391
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black Diamond Trekkingstöcke Distance Carbon Z anthrazit/blau 1 Paar 130 cm
928 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave
-10%1.124,95 kr
Før 1.249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave
-10%1.124,95 kr
Før 1.249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vandrestaven.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave
1.124,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Løbeshop DK891 kr891 krKøb
2CS MEGASTORE DK928 kr967 krKøb
3Outmore.dk1.124,95 kr1.124,95 krKøb
4MAXiPRO1.124,95 kr1.124,95 krKøb
5Vandrestaven.dk1.124,95 kr1.124,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave

PriceData har fulgt prisen på Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave i 182 dage. Laveste pris i perioden er 837 kr (registreret d. 2. maj 2026), højeste er 1.249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 962 kr.

Den nuværende pris på 891 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Black Diamond Distance Carbon Z Poles - Desert Sky - Str. 130 cm - Vandrestave de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026891 kr46 kr (5%)
26. maj 2026937 kr12 kr (1%)
22. maj 2026949 kr14 kr (1%)
21. maj 2026963 kr4 kr (0%)
17. maj 2026959 kr119 kr (14%)
16. maj 2026840 kr1 kr (0%)
15. maj 2026839 kr1 kr (0%)
14. maj 2026840 kr9 kr (1%)
13. maj 2026849 kr6 kr (1%)
12. maj 2026843 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret